"Шахтар" розірвав "Динамо" на шматки (відео)

"Гірники" забили німцям 5 голів© shakhtar.com
Спорт 23 червня, 2011, 22:09 1591 4
У воротах німецького "Динамо" розписалися Алекс Тейшейра, Олексій Гай, Дентіньйо і Генріх Мхітарян.

Донецький "Шахтар" провів другий спаринг на навчально-тренувальному зборі в австрійському Гоїнгу. "Гірники" розгромили дрезденське "Динамо" з рахунком 5:1.

У воротах команди Бундесліги-2 розписалися Алекс Тейшейра, Олексій Гай, Дентіньйо і Генріх Мхітарян. Ще один гол німці забили у власні ворота.

Поєдинок стартував під акомпанемент атак "оранжево-чорних". Однак першого голу довелося чекати цілих 25 хвилин. Тейшейра пробив з кута штрафного майданчика і м'яч рикошетом від стійки влетів у сітку воріт.

Через дев'ять хвилин Луїс Адріано відкотив м'яч під удар Олексію Гаю і українець майстерно перекинув воротаря "Динамо" Кірстена.

Пройшло ще чотири хвилини і Адріано, який у попередньому матчі забив п'ять голів, асистував Дентіньйо, і той обвідним ударом увігнав м'яч у сітку. Новачок "Шахтаря" забив третій гол у двох матчах, нехай і товариських.

Проте за дві хвилини до кінця тайму оборона "гірників" дала збій. Сівоньїч замкнув прострільну передачу з флангу.

На 57-й хвилині Мірча Луческу провів п'ять замін. І вже через чотири хвилини свіжий Генріх Мхітарян обіграв захисника і забив четвертий гол у ворота дрезденців.

Крапку в матчі поставив захисник "Динамо" Давідсон, який хвилиною раніше вийшов на поле. Футболіст дрезденської команди зрізав м'яч у власні ворота після подачі штрафного з правого флангу.

Наступний контрольний матч "Шахтар" зіграє 25 червня. Суперником "гірників" буде австрійський "Ваккер".

А з 26 по 29 червня підопічні Луческу візьмуть участь у міжнародному турнірі Salzburger Land Cup. Донеччани зіграють з віденською "Аустрією" та ізраїльським "Маккабі" (Хайфа).