"Шахтар" розпочав сезон з розгромної перемоги

Футболісти "Шахтаря" святкують перемогу© shakhtar.com
Спорт 20 липня, 2009, 10:56 1126
Підсумок зустрічі між "Шахтарем" та "Кривбасом" - впевнена перемога "гірників" з рахунком 3:0.

Донецький "Шахтар" розпочав новий сезон у Прем’єр-лізі з домашнього матчу проти "Кривбасу".

Господарі поля відразу дали зрозуміти гостям з Кривого Рогу, що їм тут буде складно. Перший небезпечний момент "гірники" створили вже на третій хвилині. Срна добре пробив зі стандарту, але потрапив в стінку, м'яч підхопив Адріано, але примудрився пробити з кількох метрів набагато вище воріт.

На вісімнадцятій хвилині господарі поля відкрили рахунок у матчі. Жадсон на п'ять з плюсом реалізував штрафний удар, завдавши відмінного по силі і, головне, по точності удару. У Хіді не було жодного шансу, щоб врятувати команду від неминучого гола.

З кожною хвилиною тиск на ворота гостей ставав все більшим, а на тридцять четвертій хвилині оборона гостей знову дала збій. Жадсон промчав по флангу і прострілив у карний майданчик, де м'яч прийняв Агахова і з кількох метрів увігнав сферу в сітку воріт.

Пропустивши вдруге, футболісти "Кривбасу" опустили руки і ще більше притиснулись до своїх воріт, однак до кінця тайму голів більше не було.

Друга ж половина зустрічі почалася з чергових атак "гірників", одна з яких завершилася третім голом. Шевчук виконав зрячу передачу в район одинадцятиметрової позначки, Хіді вийшов з рамки, але допустив дитячу помилку і випустив сферу з рук. Цим подарунком скористався Жадсон, який став автором першого дубля чемпіонату.

До фінального свистка господарі поля встигли ще кілька разів потурбувати голкіпера, однак Хіді більше не помилявся. Підсумок зустрічі - впевнена перемога "гірників" з рахунком 3:0.