"Шахтар" розправився з київським "Арсеналом" Спорт 30 липня, 21:00
У Києві донеччани впевнено переграли "Арсенал": дублем відзначився молодий бразилець Дуглас Коста.

Донецький "Шахтар" у матчі 4-го туру чемпіонату України в гостях переграв київський "Арсенал" - 3:1.

Дивіться відеоогляд матчу

У перші хвилини матчу господарям поля вдавалося більше тримати м'яч. Кияни впевнено йшли в атаку воріт суперника, особливу активність проявляли Єщенко, Мазілу, Шацьких і Шоаве. Тож логічно, що перший гол забив "Арсенал". Симоненко отримав м'яч на лівому фланзі і сильно пробив з-за меж штрафної. М'яч влетів у дальній кут воріт Пятова - 1:0.

Але невдовзі ініціативу перехопили підопічні Мірчі Луческу. Тричі м'ячі влучав у сітку воріт Віталія Реви, але щоразу - з офсайду. Нарешті на 44-й хвилині Дуглас Коста з другої спроби переправив м'яч у ворота - 1:1. А в компенсований час той же ж Коста красивим ударом зі штрафного вивів свою команду вперед - 2:1.

Після перерви перевага на полі залишилася у донеччан. На початку тайму остаточно довів перевагу команди Луїс Адріано - 3:1. Після цього "Шахтар" фактично контролював гру до самого кінця.

У турнірній таблиці чемпіонату "Шахтар" з 10-ма очками вийшов на перше місце. 9 очок у дніпропетровського "Дніпра", який має гру у запасі. В неділю дніпропетровці прийматимуть у себе київську "Оболонь".

Арсенал - Шахтар 1:3

Голи: Симоненко, 31 - Дуглас Коста, 44, 45 +3, Луїс Адріано, 46

Арсенал: 1. Рева (к), 99. Єщенко, 5. Шершун, 6. Шоава, 4. Симоненко, 35. Грицай, 17. Богданов (Хомин, 73), 30. Бартулевіч (Міколюнас, 70), 15. Шацьких, 11. Старгородський (Лукша, 75), 7. Мазілу.

Тренер - Юрій Бакалов.

Шахтар: 30. Пятов, 33. Срна (к), 32. Іщенко, 27. Чигринський, 26. Рац, 3. Хюбшман (Степаненко, 57), 7. Фернандіньо, 20. Дуглас Коста, 10 Вілліан, 9. Адріано (Кравченко, 66), 21. Гладкий (Агахова, 57).