"Шахтар" розтрощив "Дніпро" на виїзді (відео)

Жадсон подвоїв перевагу© shakhtar.com
Спорт 14 серпня, 2011, 10:12 2269 2
Бразильський легіон "Шахтаря" приніс "гірникам" перемогу над "Дніпром" у шостому турі чемпіонату України.

Донецький "Шахтар" здобув впевнену перемогу над "Дніпром" у центральному матчі 6-го туру Прем'єр-ліги.

"Гірники" у грі з принциповим суперником довели, що по праву є найкращою командою України.

Вже у дебюті зустрічі спрацювала зв’язка Дуглас КостаЛуіс Адріано. Нападник отримав класний пас по центру, вийшов один на один з воротарем і відправив м'яч у сітку.

Господарі відрядили великі сили в атаку, і були близькими до того, щоб зрівняти рахунок. На 22-й хвилині класно пробив Коноплянка з-за меж штрафного майданчика, але м'яч просвистів поруч зі стійкою. На 28-й хвилині партнери вивели Дениса Олійника на ударну позицію, але півзахисник "Дніпра" пробив дуже неточно. На 33-й хвилині Джуліано завдав красивого удару зльоту, але не поцілив у ворота. Нарешті на 39-й хвилині Рибка перевів гарматний постріл Коноплянки на кутовий.

Натомість донеччани подвоїли перевагу перед перервою. Вілліан знайшов у штрафному майданчику Жадсона, той розхитав захисника і класним ударом подвоїв перевагу гостей.

Невдовзі по перерві стався третій бразильський гол "гірників". Вілліан асистував Фернандіньо, а диспетчер "гірників" сильним ударом пробив Лаштувку.

Згодом Хуанде Рамос кинув у бій новачка Ніколу Калініча. І той забив у першому ж матчі. Після подачі Сергія Кравченка зі штрафного Калініч класно пробив головою у ближній кут.

Однак через хвилину хорват у боротьбі за м’яч необачно ліктем ударив Олександра Кучера, після чого Анатолій Абдула вилучив порушника червоною карткою.

"Шахтар" залишається на першому місці, а "Дніпро" не у найкращому настрої вирушає до Англії на свій перший у сезоні матч Ліги Європи проти "Фулхема". Пряму трансляцію дивіться на телеканалі "1+1" і на "Проспорті".

Прем'єр-ліга. 6-й тур

Дніпропетровськ. "Дніпро-Арена". 30000 глядачів
Головний арбітр: Анатолій Абдула (Харків)

ДНІПРО Дніпропетровськ - ШАХТАР Донецьк - 1:3

Дніпро: 27. Лаштувка, 5. Мандзюк, 14. Чеберячко, 17. Стрініч, 7. Кулаков, 20. Боатенг (9. Калініч, 59), 8. Джуліано, 29. Ротань, 10. Коноплянка (4. Кравченко, 67), 11. Олійник, 99. Матеус (69. Антонов, 12)

Шахтар: 25. Рибка, 33. Срна, 5. Кучер, 44. Ракицький, 13. Шевчук, 3. Хюбшман, 7. Фернандіньо, 20. Коста, 8. Жадсон (29. Тейшейра, 70), 10. Вілліан (31. Дентіньо, 72), 9. Адріано (17. Селезньов, 60)

0:1 Луїс Адріано, 6

0:2 Жадсон, 46

0:3 Фернандіньо, 58

1:3 Нікола Калініч, 81

Попередження: Луїс Адріано, 30; Дуглас Коста, 45; Даріо Срна, 53; Нікола Калініч, 68; Євген Селезньов, 76; Сегрій Кравченко, 78; Самуель Інкум, 83

Вилучення: Нікола Калініч, 82

"Динамо" вдесятьох перемогло "Арсенал" (відео)

"Кривбас" і "Ворскла" не виявили переможця (відео)

Футболісти "Шахтаря" знімуться в кліпі Гайтани

• ник ник 14 серпня, 12:43 Згоден 2 Не згоден 3 -[-div class=quotation-]--[-span class=nick-]-Александр-[-/span-]- -[-span class=date-]-Сьогодні, 12:32-[-/span-]- -[-span class=text-]-Шахтер-Чемпион,больше сказать нечего-[-/span-]--[-/div-]-команда недоделаных обезьян . відповісти цитувати