"Шахтар" - "Спортинг Брага" - 2:0. Історична перемога Спорт 8 грудня, 23:28
"Шахтар" вперше в історії вийшов у плей-оф Ліги чемпіонів.

У Донецьку завершено матч шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів між донецьким "Шахтарем" і португальським клубом "Спортинг Брага".

"Шахтар" переміг португальців з рахунком 2:0 і з першого місця у групі вийшов у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. У першій стадії плей-оф "гірники" отримають суперника з другого кошика (команди, які посіли другі місця у групах) і перший матч гратимуть на виїзді.

Нагадаємо, що у Бразі "Шахтар" переміг португальців з рахунком 3:0.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Груповий турнір

Група Н. 6-й тур

Донецьк. "Донбас Арена"
Суддівська бригада з Німеччини: Фелікc Брих (головний); Торстен Шиффнер, Марк Боргш (асистенти); Маркус Вінгенбах, Марк Зееманн (за воротами)

ШАХТАР - СПОРТИНГ БРАГА - 2:0

Шахтар: 30. П'ятов - 26. Рац, 44. Ракицький, 27. Чигринський, 33. Срна - 15. Степаненко, 19. Гай (14. Кобін, 84) - 10. Вілліан, 8. Жадсон (22. Мхітарян, 73), 20. Дуглас Коста (29. Алекс Тейшейра, 62) - 9. Луїс Адріано

Запасні: 12. Худжамов, 3. Хюбшман, 5. Кучер, 32. Іщенко

Брага: 1. Артур - 28. Мануель Перейра, 2. Родрігес, 48. Анібал, 15. Мігель Гарсія - 25. Леандро Саліно (10. Елдер Барбоза, 80), 88. Вандіньо - 9. Паулу Сезар, 22. Агіяр (45. Угу Віана, 72), 30. Алан (18. Ліма, 68) - 99. Матеус

Дистанція (м) - 109383 : 111839

90+2 хв: Вітаємо "Шахтар" з виходом у плей-оф Ліги чемпіонів з першого місця у групі Н.

"Арсенал" вийшов уперед у грі з "Партизаном". Але "каноніри" фінішують лише другими.

83 хв: що творить Рац! Румун, отримавши передачу з протилежного флангу від Вілліана, набрав швидкість і видав гольову передачу у воротарський майданчик на Адріано, який з близької відстані розстріляв ворота - 2:0

78 хв: нарешті! Срна навісив справа. М'яч пролетів через штрафний майданчик і Рац сходу з 18-ти метрів увігнав сферу у правий нижній кут - 1:0

Дуже запекла боротьба. Португальці нічим не поступаються "Шахтарю"

70 хв: Вілліан віддав прекрасну передачу на забігання Рацу, але захисник вибив м'яч на кутовий

66 хв: серія кутових біля воріт португальців до небезпеки не призвела

59 хв: Вілліан навісив справа у штрафний, Луїс Адріано намавався завдати удар через себе, але не влучив по м'ячу. За нього це зробив Рац, але після його удару м'яч полетів на трибуни

57 хв: "гірники" розіграли класну багатоходівку, яку пасом в руки воротарю зіпсував Срна

Тим часом, "Партизан" зрівняв рахунок у Лондоні. Відзначився Клео. За "Арсенал" у першому таймі забив ван Персі (пенальті)

51 хв: Жадсон віддав класний пас в штрафний майданчик на Косту. Дуглас закручував у дальній кут, але м'яч пролетів поруч зі стійкою

47 хв: другий тайм почався з атак гостей, які вже встигли двічі потурбувати П'ятова

У іншому матчі групи "Арсенал" після першого тайму перемагає "Партизан" з рахунком 1:0

Дистанція (м) - 54859 : 57391

45+1 хв: перерва

42 хв: одна з рідкісних атак на ворота "Шахтаря" закінчилась ударом головою Алана. П'ятов ловить м'яч

38 хв: Мігель Гарсія грубо сфолив проти Вілліана і отримав попередження. Зі штрафного пробив Срна. Удар прийшовся в руки голкіперу

Перевага "гірників" у володінні м'ячем не викликає сумнівів - 59 на 41. Однак дуже мало ударів по воротах португальців, а без ударів голів не буде. Донеччани завдали всього три удари, з яких жоден не був небезпечним

30 хв: після розіграшу кутового зліва Жадсон пробив з 18-ти метрів. Повз ворота

26 хв: Альберто Родрігес у власному штрафному грубо обійшовся з Луїсом Адріано, підштовхнувши бразильця. Фелікс Брих залишив цей момент поза увагою

23 хв: Коста отримав м'яч перед штрафним майданчиком суперника. Міг бити сам, але віддав зайву передачу на Адріано і захисник перехопив м'яч

16 хв: перший кутовий у "Шахтаря". "Гірники" розіграли його невдало

На полі точиться запекла боротьба на кожному клаптику поля

6 хв: Коста змістився справа в центр і потужно пробив. Захисник блокував удар. М'яч підхопив Рац і також наважився на удар. Захисники заблокували і постріл румуна

4 хв: Алан наважився на удар з-за меж штрафного і П'ятов впевнено піймав м'яч

1 хв: донеччани почали матч і відразу кинулися на ворота португальців

21:42 команди на полі. Над Донецьком лунає гімн Ліги чемпіонів

На "Донбас Арені" - аншлаг. Звучить гімн "Шахтаря"

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / Адріан Радченко
Спорт 8 грудня, 2010, 23:28 4411 5