"Шахтар" стартував по-чемпіонськи

"Шахтар" святкує гол© shakhtar.com
Спорт 10 липня, 2010, 21:51 3198 3
Перший тур чемпіонату України завершився у Донецьку. "Шахтар" з рахунком 2:0 здолав "Кривбас".

Перший тур ХХ чемпіонату України з футболу завершився у Донецьку. "Шахтар" обіграв криворізький "Кривбас" з рахунком 2:0.

Зазначимо, що перед стартом гри "Шахтар" був урочисто нагороджено Прем'єр-лігою. Абсолютно всі футболісти, тренери, адміністратори і інші працівники клубу, які причетні до завоювання чемпіонства, були нагороджені золотими медалями.

А Мірча Луческу, Андрій П'ятов і Даріо Срна ще раз продемонстрували індивідуальні нагороди, які були їм вручені в Запоріжжі. На цей раз лауреати розділили радість зі своїми уболівальниками і на рідному стадіоні.

З перших хвилин гри футболісти "Шахтаря" захопили територіальну перевагу, яку матеріалізували у гол лише на 32-й хвилині. "Гірники" розіграли кутовий на правому фланзі. Послідувала верхова подача на дальню стійку, де Кучер в один дотик скинув м'яч Ракицькому. Ярослав гарматним ударом послав м'яча у "дев'ятку".

У другому таймі донеччани атакували, атакували і ледве не пропустили у власні ворота. З 66 про 67 хвилини криворожці закрили "Шахтар" на їх половині поля. Зокрема, Даниловському вдалося пробити з 16-ти метрів в дальній кут - Пятов був безсилий, але "Шахтар" врятувала стійка.

На 86-й хвилині донеччани забили другий гол, забезпечивши себе від нервової кінцівки гри. Кравченко видряпав м'яч у Воронкова і з правого флангу точно відпасував на Вілліана. Бразильцеві залишалося лише влучити з близької відстані по воротах.

2:0 - впевнена перемога "Шахтаря" і "гірники" вже на два очки відірвались від "Динамо".