"Шахтар" святкує річницю перемоги в Кубку УЄФА

"Шахтар" - переможець останнього Кубка УЄФА© AFP
Спорт 20 травня, 2010, 10:31 1081 2
20 травня 2009 - історичний день для українських уболівальників. "Шахтар" виграв Кубок УЄФА.

20 травня - історичний день для українських уболівальників. В цей день у 2009 році вперше за роки незалежності український клуб завоював європейський трофей. Тріумфатором став "Шахтар", що обіграв у фіналі Кубка УЄФА німецький "Вердер" - 2:1.

Донеччани відкрили рахунок на 25-й хвилині - відзначився Луїс Адріано. Однак через десять хвилин помилка Пятова призвела до голу у відповідь. Голкіпер не справився з потужним ударом Налдо і відбив м'яч у сітку. Розв'язка наступила в додатковий час. На 97-й хвилині Срна відпасував на Жадсона, і той точно пробив низом.

У сезоні 2009/2010 "гірникам" не вдалося повторити успіх. Спочатку "Шахтар" сенсаційно вилетів від румунської "Тімішоари" (2:2, 0:0) у Лізі чемпіонів. Згодом донеччани поступилися "Фулхему" (1:2, 1:1) у 1/16 фіналу новоствореної Ліги Європи. У підсумку, лондонський клуб дійшов до фіналу, де програв "Атлетико" (1:2).

• Jogahn Jogahn 20 травня, 11:29 Згоден 0 Не згоден 0 Во-во. Пусть Ахметов еще орден приурочит к этой несомненно Великой дате. И "Донбасс-Арену" лет через 10 можно переименовать в "Стадион им. Ахметова десятилетия Великой Победы оранжево-черного знамени". И праздновать, праздновать! відповісти цитувати Дякуємоспам