"Шахтар" вийшов у чвертьфінал Кубка УЄФА! Спорт 19 березня, 21:21
В Донецьку "Шахтар" з рахунком 2:0 переграв ЦСКА і вийшов у чвертьфінал Кубка УЄФА.

КУБОК УЄФА. 1/8 фіналу. Матч-відповідь

Перший матч 0:1

19:30 Донецьк. РСК "Олімпійський"
Арбітр: Бьорн Куйперс; асистенти: Патрік Геррітсен, Ханс тен Хоове (всі - Нідерланди)

ШАХТАР 2 - 0 ЦСКА

"Шахтар": 30 Пятов, 33 Срна, 32 Іщенко, 5 Кучер, 13 Шевчук, 4 Дуляй, 8 Жадсон, 18 Левандовські, 7 Фернандіньйо, 17 Луіс Адріано, 21 Гладкий
Запасні: 12 Худжамов, 26 Рац, 3 Хюбшман, 19 Гай, 11 Ілсіньйо, 22 Вілліан, 10 Селезньов
Тренер: Мірча Луческу

ЦСКА:
35 Акінфєєв, 6 О. Березуцький, 24 В. Березуцький, 4 Ігнашевіч, 42 Щенніков, 17 Красіч, 11 Мамаєв, 2 Шемберас, 46 Дзагоев, 88 Джанер Еркін, 9 Вагнер Лав
Запасні: 33 Помазан, 50 Григор'єв, 15 Одія, 20 Калоуда, 22 Алдонін, 37 Рижов, 7 Карвальйо
Тренер: Зіко

1:0 Фернандіньйо, 54 - пенальті
2:0 Луіс Адріано, 70

"ШАХТАР" СЛІДОМ ЗА "ДИНАМО" ВИЙШОВ У ЧВЕРТЬФІНАЛ КУБКА УЄФА

90+3 хв: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК
90+2 хв: замість Фернандіньйо вийшов Луіс Адріано
90+1 хв: Мамаєв грубо збив Срну на правому фланзі. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Павло Мамаєв
90 хв: арбітр компенсував три хвилини
90 хв: Селезньов фолит в центрі поля. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Євген Селезньов
89 хв: після подачі кутового Левандовські прийняв м'яч на лінії карного майданчика і пробив. "В молоко"

Гірники продовжують насідати на ворота гостей

86 хв: збили Срну на підступах до карного майданчика. Сам посдраджалий б'є. Точно в руки Акінфєєву
84 хв: заміна у "Шахтаря". Замість Луіса Адріано вийшов Євгег Селезньов
79 хв: Василь Березуцький отримав попередження за розмови з арбітром. ПОПРЕДЖЕННЯ - Василь Березульций
77 хв: заміни і у господарів, і у гостей. Замість Мамаєва вийшов Рижов. Жадсона замінив Фернандіньо
76 хв: Жадсон в один дотик спробував вертикальним пасом вивести Фернандіньйо, але бразилець не став бігти за м'ячем
75 хв: Вагнер Лав терзає оборону "Шахтаря", показово обігруючи одного, другого, але в останній момент хтось з гравців в помаранчевій формі підставив ногу

70 хв: ГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!

З лівого флангу прострілив Шевчук на центр, м'яч від ноги армійця підскочив. Акінфеев виходить на м'яч і не вдається йому його вибити. М'яч лягає точно на ногу Адріано, який і відправляє сферу у порожні ворота

69 хв: після удару Срна мяч влучив у штангу
68 хв: Адріано вийшов один на один, але не зміг переграти Акінфєєфа

"Гірники" з кожним разом атакують все гостріше. Гості про атаку і не думають

56 хв:  Гладкий отримав прекрасний пас від Фернандіньйо, але не зміг швидко пробити по воротам, м'яч від захисника ЦСКА вийшов на кутовий

54 хв: ГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!

Фернандіньо точним ударом поклав м'яч в "більярдну ліву лузу". Акінфєєв угадав напрямок удару, але м'яч не дістав

52 хв: гості збили Фернандіньйо у власному карному майданчику. ПЕНАЛЬТІ
49 хв: після подачі з флангу Вагнер Лав відправляє м'яч у сітку воріт суперника, але перед цим форвард штовхнув у спину Кучера
47 хв:  З правого флангу Срна подав кутовий. Впевнено на другому поверсі діють високі захисники ЦСКА
46 хв: Жадсон пробив здалеку, але влучив в захисника
46 хв: розпочався другий тайм

45 хв: ПЕРЕРВА
44 хв: Сильно пробив по воротах Ігнашевіч. Неточно
42 хв: Акінфєєв отримав попередження за розмови з арбітром. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Ігор Акінфєєв
40 хв: Фернандіньйо м'яко накинув м'яч в карний майданчик на Гладкого, але цю комбінацію прочитав Акінфєєв, який вчасно вийшов з воріт і забрав м'яч в руки
38 хв: після подачі з кутового пробивав Іщенко. Захисник вибив м'яч з воріт
34 хв: Срна зправа навішує на дальню штангу. Левандовський скинув м'яч в центр карного майданчику, а там тільки захисники
32 хв: супермомент втратили "гірники". Після удару-прострілу Жадсона м'яч потрапив до одинокого перед воротами Луіса Адріано, який з кількох метрів не зумів влучити в ціль
31 хв: Фернандіньйо гостро прострілив з правого флангу. Адріано прийняв мяч на лінії воротарської і відпасував на Жадсона. Удар у півзахисника не вийшов

Гра проходить в постійних атаках "гірників"

25 хв: Гладкий в карному майданчику змістився зправа в центр і пробив лівою ногою у дальній кут. Акінфєєв рятує гостей від голу і в прижку переводить м'яч на кутовий
21 хв: Гладкий виграв верхову дуель після подачі кутового з правого флангу і небезпечно пробив головою! М'яч просвистів над перекладиною
20 хв: Іщенко фолить на Вагнері. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Микола Іщенко

Невиразну гру показують на перших хвилинах господарі - багато браку в передачах

10 хв: Срна обіграв захисника ЦСКА, подав у центр карного майданчику, але Гладкий в падінні пробив повз ворота
9 хв:  Фол проти Гладкого. Швидко розіграли м'яч "гірники", але небезпечна атака завершилася неточним пасом вздовж лінії воротарської від Шевчука, який активно підключається до атаки
7 хв: Дзагоев з 30-ти метрів пробив по воротах господарів. Андрій Пятов в прижку переводить м'яч на кутовий
6 хв: після штрафного від Жадсона м'яч влучає в "стінку"
1 хв: гірники розпочали гру з центру

Кучер: в "Шахтарі" є ким замінити Чигринського

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / А.Р.
Спорт 19 березня, 2009, 21:21 4516 2