"Шахтар" - "Тулуза" - 4:0. Чергова жертва "Донбас Арени" Спорт 22 жовтня, 21:51
Донецький "Шахтар" розгромив "Тулузу" у третьому турі групового етапу Ліги Європи.

Луїс Адріано обігрує воротаря "Тулузи"
ЛІГА ЄВРОПИ. Груповий етап

Група J. 3-й тур

20:00 Донецьк. "Донбас Арена". 50 217 глядачів. +13 градусів

Головний арбітр: Бруну Пайшау; лайнсмени: Венансіу Томе, Сержіу Серрау; додаткові арбітри (за воротами): Жоау Феррейра, Бруну Естевеш (всі - Португалія)

ШАХТАР (Донецьк, Україна) - ТУЛУЗА (Франція) - 4:0

Шахтар: 30. Пятов, 3. Хюбшман, 5. Кучер, 7. Фернандіньйо, 8. Жадсон, 11. Ілсіньйо, 17. Луїс Адріано, 22. Вілліан, 26. Рац, 33. Срна(к), 44. Ракицький

Запасні: 12. Худжамов, 4. Дуляй, 14. Кобін, 18. Левандовьки, 19. Гай, 32. Іщенко, 77. Агахова

Тулуза: 30. Пеле, 3. Конгре, 8. Дідо(к), 11. Лоуза, 12. М'Бенге, 13. Нунке, 14. Сір'єкс, 19. Панкот, 23. Ебондо, 25. Бротен, 29. Капуе

Запасні: 16. Блондель, 5. Машаду, 10. Жиньяк, 20. Берсон, 22. Сіссоко, 27. Табану, 28. Сукуна

Кутові: 7 (5) - 7 (2)

90+2 хв: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК

88 хв: остання заміна у складі "Тулузи". Сукуна замінив Панкота

71 хв: подвійна заміна у складі "Шахтаря". Пішли з поля Вілліан та Жадсон. Замість них з'явилися Джуліус Ахагова та Олексій Гай

71 хв: Жадсон увійшов в карний майданчик справа і відпасував на Ілсіньйо. Той вистрілив з лінії карного майданчика і влучив у поперечину

61 хв: заміна у складі "Шахтаря". Томаша Хюбшмана замінив Маріуш Левандовськи

56 хв: Вілліан вривається в карний майданчик гостей праворуч, віддає пас на Адріано. І Луїс, стоячи спиною до воріт, п'ятою відправляє м'яч у ворота - 4:0

46 хв: у складі "Тузули" подвійна заміна. Замість Сік'єрса вийшов Сіссоко. Замість Луана Лоуза вийшов Табану

Статистика матчу (після 1-го тайму)

Удари по воротах: 8 - 3
Фоли: 3 - 4
Офсайди: 1 - 0
Кутові: 5 - 2

45 хв: Бруну Пайшау дає свисток на перерву

39 хв: Разван Рац пробивав метрів з 25-ти зліва. Хюбшман звільнився з-під опіки захисника і в дотик підправив м'яч у ворота - 3:0

24 хв: Луїс Адріано увірвався у карний майданчик по центру після пасу Жадсона з центру поля, обіграв воротаря і відправив м'яч повз двох захисників у правий кут - 2:0

6 - 7 хв: Навіс Срни з кутового справа. Адріано б'є, рикошет - кутовий. Другий кутовий справа у виконанні Срни. Удар Хюбшмана - рикошет, кутовий. Третій кутовий справа. Знову навіс Срни. Боротьба у карному майданчику. Захисник гостей грає рукою і арбітр призначає пенальті! До м'яча підходить Фернандіньйо і розводить м'яч та воротаря по різним кутам воріт - 1:0

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / А.Р.
Спорт 22 жовтня, 2009, 21:51 2053 4