"Шахтар" у запеклій боротьбі програв "Челсі" в Лізі чемпіонів

"Гірники" у компенсований час "здалися" лондонським "аристократам".

Донецький "Шахтар" зазнав поразки у нелегкій битві з лондонським "Челсі" в рамках 4-го туру Ліги чемпіонів. Матч на "Стемфорд Брідж" завершився з рахунком 3:2 на користь господарів.

"Аристократи" зірвали домашні трибуни вже на 6-й хвилині, коли грубо помилилися Ракицький і П'ятов, дозволивши Торресу відкрити рахунок у грі (ВІДЕО).

Вже через хвилину Хюбшман міг зрівняти рахунок, але Томаш не зміг скористатися невдалим прийомом Чеха.

Та дуже скоро донеччани таки змусили вболівальників скандувати "Шахтар! Шахтар!". Адріано майстерно прорвався у штрафний суперника і віддав класний пас на Вілліана, який в дотик відправив м'яч у сітку (ВІДЕО).

Однак на 40-й хвилині знову помилився П'ятов, і Оскар покарав "Шахтар", пробивши у порожні ворота (ВІДЕО).

"Гірники" ввімкнули режим пресингу і знову зрівняли рахунок. Красива комбінація донеччан завершилась прицільним ударом Вілліана (ВІДЕО).

На початку другого тайму "аристократам" просто підфартило, коли потужний удар Раца прийняла на себе стійка (ВІДЕО).

А вже на останніх хвилинах основного часу Мхітарян, Адріано і Рац били по воротах, але м'яч вперто не хотів залітати у сітку.

Проте фотруна знову посміхнулася "Челсі". Вже у компенсований час Віктор Мозес шокував Україну, добивши "гірників" після навісу Мати (ВІДЕО).

У підсумку сумні 3:2 і "Шахтар" та "Челсі" мають однакову кількість очок - по 7.

20-го листопада "гірники" завітають до "Нордшелланда" у Данію. А "аристократів" чекає зустріч з "Ювентусом".