"Шахтар" відзначив повернення Фернандіньо перемогою

Фернандіньо повертається у гру© shakhtar.com
Спорт 25 лютого, 2011, 22:18 2412
"Шахтар" у доволі цікавому матчі здобув перемогу над "Ворсклою". Гра проходила у турецькій Антальї.

Донецький "Шахтар" зіграв товариський матч з полтавською "Ворсклою". Гра завершилась з рахунком 3:2 на користь "гірників".

Однак цей матч був примітний тим, що після важкої травми повернувся на футбольне поле один із лідерів "Шахтаря" Фернандіньо. Бразильський півзахисник вийшов на заміну на 81-й хвилині.

Рахунок на 30-й хвилині відкрили донеччани. Захисник "Ворскли" збив Срну у штрафному майданчику і Едуардо реалізував 11-метровий. А через п'ять хвилин Марсело Морено відгукнувся на передачу Миколи Іщенка і пробив повз Долганського.

Полтавці скоротили різницю в рахунку ще у першому таймі. Янузі невідпорно пробив з 16-ти метрів і м'яч опинився у сітці.

На початку другого тайму "гірники" мали кілька непоганих можливостей збільшити перевагу, але Долганський врятував ворота після сильних ударів Степаненка і Тейшейри.

А на 76-й хвилині "Ворскла" зрівняла рахунок. Маркоскі відзначився прямим ударом зі штрафного, технічно перекинувши м'яч через "стінку".

Однак через дві хвилини донеччани забили переможний гол. Олексій Гай у штрафному майданчику отримав передачу від Кобіна і відправив м'яч у сітку.