"Шахтар" завершив перше кого перемогою над "єгиптянами" (відео)

Бразильці принесли "гірникам" важливу перемогу / Фото: shakhtar.com

"Гірники" за допомогою бразильців обіграли кіровоградських "єгиптян" з рахунком 3:2.

Донецький "Шахтар" завершив перше коло Прем'єр-ліги важкою перемогою над аутсайдером чемпіонату "Олександрією". "Гірники" обіграли кіровоградських "єгиптян" з рахунком 3:2.

Усі голи було забито у першому таймі. Донеччани дуже швидко повели з різницею у два м'ячі - спершу Срна навісив на Дентіньйо і той ударом головою красиво перекинув м'яч через голкіпера. Згодом Вілліан отримав м'яч на підступах до штрафного, обіграв трьох захисників і відправив м'яч у дальній кут.

Однак господарі не забарилися з відповіддю. На 24-й хвилині парнтери вивели на ударну позицію Старенького і той з 16-ти метрів поклав м'яч у дальній кут.

Але за 10 хвилин "гірники" повернули собі перевагу у два м'ячі. Тейшейра обіграв кліькох захисників і з гострого кута пробив Паньківа.

Та пройшло ще чотири хвилини і господарі знову скоротили рахунок. Кирило Сидоренко відзначився після розіграшу штрафного.

На 72-й хвилині "Шахтар" залишився у меншості через вилучення Ракицького, але господарі не створили жодної загрози біля воріт Рибки.

Донеччани набрали 36 очок і наздогнали "Динамо". Але кияни свій матч 15-го туру зіграють у неділю.