"Шахтар" виграв перший трофей у новому сезоні Спорт 30 червня, 11:23
"Шахтар" з рахунком 2:0 обіграв "Маккабі" з Хайфи і виграв міжнародной турнір Salzburger Land Cup–2011.

Шахтар - Маккабі_4
shakhtar.com
Алекс Тейшейра і Срна
Донецький "Шахтар" здобув перемогу у міжнародному товариському турнірі Salzburger Land Cup–2011, отримавши унікальний приз - традиційний альпійський дзвіночок, який місцеві пастухи навішують на шиї коровам.

У другому матчі "Шахтар" з рахунком 2:0 обіграв "Маккабі" з Хайфи і обійшов румунський "Рапід" за рахунок кращої різниці м'ячів. Відзначились Генріх Мхітарян і Алекс Тейшейра. Вірменин з двома м'ячами став найкращим бомбардиром турніру.

М'ячі були забиті у стартових відрізках обох таймів. На 5-й хвилині Мхітарян, отримавши передачу від Дугласа Кости, увірвався в штрафний майданчик і переграв Давидовича. А на 56-й хвилині затяжна атака "Шахтаря" з двома заблокованими ударами завершилася тим, що м'яч прийняв Алекс Тейшейра. Бразилець миттєво зорієнтувався і з-під захисника пробив у кут воріт.

Взагалі, матч видався цікавим і багатим на гольові моменти. У першому таймі двічі міг забивати Селезньов - спершу Давидович відбив удар нападника, а згодом Женя схибив. А на 78-й хвилині лише дивовижна реакція захисника не дозволила відзначитися Шевчуку - захисник головою вибив м'яч, який летів у дев'ятку.

У стані суперника відзначимо грузина Двалішвілі. Той тричі опинявся на забійних позиціях, але жоден з ударів не досяг мети.

Відзначу, що за регламентом турніру всі команди провели по два матчі. Підопічні Мірчі Луческу і його сина Развана між собою не грали, здобувши перемоги над "Аустрією" і "Маккабі". Якраз різниця м'ячів і визначила переможця.