"Шахтар" вигриз у "Динамо" Суперкубок України

"Шахтар" - володар Суперкубка України / Фото: ФК Шахтар

Срна з пенальті та Бернард із гри зробили рахунок зустрічі 2:0.

Донецький "Шахтар" всьоме виграв Суперкубок України. "Гірники" перемогли київське "Динамо" у матчі-відкритті нового сезону. Гра в Одесі завершилася з рахунком 2:0.

Підопічні Мірчі Луческу мали значно кращий вигляд у першому таймі: дивом не забили Марлос і Гладкий.

По перерві кияни додали. Ярмоленко ледь не відзначився після рикошету від Ісмаїлі - сфера грюкнула в стійку. Потім Мораєс кілька разів перевірив Каніболоцького.

"Динамо" дуже рано почало морально готуватися до серії пенальті - у Суперкубку за регламентом немає доданого часу, - і тут "Шахтар" покарав суперника.

На 90-й хвилині Тейшера класно вискочив на побачення із Шовковським. СаШо збив бразильця і отримав покарання: вилучення та пенальті.

У киян вже не залишилося замін, тож у вотора став Драгович. Але Срна впевнено пробив австрійця.

Хвилину потому провал в обороні "біло-синіх" привіз до другого взяття воріт. Бернард замкнув передачу Коваленка.

Під кінець матчу Рибалка отримав червону картку за друге попередження.

Тож, "Шахтар" зрівняв рахунок в очних протистояннях за Суперкубок України з "Динамо". У команд тепер по 4 перемоги.

Загалом, для "гірників" це сьомий Суперкубок, у динамівців залишається п'ять.

Додамо, що це перша нагорода команди Мірчі Луческу у сезоні.