"Шахтар" вийшов у чвертьфінал Кубка

© УНІАН
Спорт 29 жовтня, 2008, 16:49 678
Слідом за полтавською "Ворсклою" учасниками 1/4 фіналу національного Кубка стали сімферопольська "Таврія" і донецький "Шахтар".

Обом командам дісталися в 1/8 фіналу турніру суперники з нижчих ліг. Так, сімферопольці з рахунком 2:0 обіграли "Фенікс-Іллічівець" з міста Калініно, що йде у Першій лізі на 12-у місці , а "Шахтар" ще впевненіше розібрався з одним з лідерів Першої ліги ужгородським "Закарпаттям" – 4:1.

У кримському дербі обидва голи були забиті у другому таймі – на 50-й хвилині рахунок відкрив Зборовський, а на 76-й відзначився форвард збірної України Гоменюк.

А в поєдинку в Ужгороді уболівальники дочекалися забитих голів куди швидше. Вже на 14-й хвилині м'яч забив ще один нападаючий національної збірної Селезньов. На початку другого тайму "Шахтар" після удару Вілліана подвоїв свою перевагу. А ще через 15 хвилин свій дебютний гол у футболці "гірників" забив болівійський нападаючий Марсело Морено.

І хоча Костюк відіграв у господарів один м'яч, а останню крапку з одинадцятиметрової позначки поставив Рац. У результаті 4:1 – впевнена перемога чинного володаря національного Кубка.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами АМИ Новости-Украина / К.К.