"Шахтар" вирвав три очки у грі з "Таврією"

Фернандіньо© shakhtar.com
Спорт 17 квітня, 2011, 20:29 2298 3

Донецький "Шахтар" з мінімальним рахунком 2:1 переміг "Таврію" у драматичному матчі в Сімферополі. Фернандіньо забив переможний гол на 4-й компенсованій хвилині.

У першому таймі перевага була у футболістів "Шахтаря". Донеччани відкрили рахунок на12-й хвилині. Монахов збив у штрафному майданчику Едуардо і Жадсон впевнено реалізував пенальті.

До перерви непогані моменти мали Мхіратян і Морено, однак у обох випадках ворота виявились занадто малими для гравців "Шахтаря".

У перших хвилин другого тайму "Таврія" пішла великими силами в атаку, примусивши добре потрудитися оборону гостей.

Донеччани ж могли подвоїти перевагу на 56-й хвилині, однак після удару Едуардо м'яч потрапив у стійку.

А на 70-й хвилині м'яч опинився у воротах "Шахтаря". П'ятов вкинув сферу на Едуардо, проте хорвата відразу атакував Гуменюк. Олександр обікрав хорвата і хльостким ударом відправив м'яч у лівий кут.

Через чотири хвилини Фещук непогано виконав штрафний удар з 18-ти метрів, але П'ятов у стрибку парирував м'яч.

Коли вже здавалося, що буде нічия, "Шахтар" забив переможний гол. Коста навісив з кутового, воротар і захисники не вибили м'яч і Фернандіньо ударом головою вніс сферу у порожні ворота.

1:2 - "Шахтар" відірвався від "Металіста" і "Динамо" на 14 очок і вже в наступному турі може оформити чемпіонство.