"Шахтар" вийшов у чвертьфінал "Кубка сонця" (відео)

"Шахтар" - "Вікторія" - 2:1© shakhtar.com
Спорт 30 січня, 2011, 13:48 2906 2
У 1/8 фіналу міжнародного комерційного турніру Copa del Sol "Шахтар" обіграв чеську "Вікторію" Пльзень з рахунком 2:1.

Донецький "Шахтар" вийшов у чвертьфінал міжнародного комерційного турніру Copa del Sol (Кубок Сонця), в якому беруть участь команди зі східної Європи і Скандинавії.

У 1/8 фіналу "гірники" обіграли чеську "Вікторію" Пльзень з рахунком 2:1.

Перший тайм пройшов у в'язкій боротьбі без небезпечних моментів біля воріт. А на початку другої 45-хвилинки чехи вийшли уперед. Після високої подачі і скидки Даніель Коларж розстріляв ворота Андрія П'ятова.

Футболісти "Вікторії" довгий час зберігали свої ворота "на замку". Проте на 81-й хвилині гірникам вдалося зрівняти рахунок. Дуглас Коста прийняв м'яч після пасу Едуардо, обіграв захисника і потужно пробив по воротах. М'яч від поперечини влетів у сітку.

На 89-й хвилині Їрачек збив Срну біля штрафного майданчика і гірники отримали право на небезпечний штрафний удар. Дуглас Коста розкішним ударом увігнав м'яча у сітку.

2:1 Шахтар вийшов у чвертьфінал "Кубка сонця". Наступним суперником "гірників" буде данський "Нордсьєлланд".

Нагадаємо, що львівські "Карпати" також вийшли у чвертьфінал Copa del Sol і зіграють зі шведським "Гетеборгом".