"Шахтар" влаштував швейцарцям канонаду (відео)

Спорт 28 листопада, 2008, 11:15 779
Донецький "Шахтар" у 5-му турі Ліги чемпіонів розгромив у Донецьку швейцарський "Базель" - 5:0. Хет-триком відзначився Жадсон.

Післяматчеві коментарі гравців "Шахтаря", головного тренера команди Мірчі Луческу та президента клубу Ріната Ахметова - у відеорепортажі ПРОСПОРТ

"Шахтарю" перемогти допоміг гурт "ТІК" - дивіться відеосюжет ПРОСПОРТ

Донецький "Шахтар" подарував своїм уболівальникам в останньому домашньому матчі Ліги чемпіонів сезону 2008/2009 яскраву перемогу.

Забивши перший гол у ворота швейцарського "Базеля" на 32-й хвилині після красивої комбінації, яку відмінним ударом у кут воріт завершив Жадсон, у другому таймі "гірники" влаштували супернику справжню футбольну "канонаду".

Ще чотири м'ячі побували у воротах гостей, причому бразилець Жадсон цього вечора став автором хет-трику! Красивим вийшов другий гол "Шахтаря", забитий Вілліаном, який фінтами звільнився від опіки захисників і закрутив м'яч у дальній від себе кут воріт.

Ну а під завісу поєдинку вдалося забити свій перший гол у Лізі чемпіонів і українцю Селезньову. 5:0 - блискуча перемога "Шахтаря", яка дозволить клубу Мірчі Луческу зіграти весною у Кубку УЄФА.

"Шахтар": краще пізно ніж ніколи

Спорт 27 листопада, 2008, 12:00