"Шахтар" вперше не забив у новому році

В атаці Костянтин Кравченко© shakhtar.com
Спорт 27 січня, 2010, 19:19 1094
У заключному матчі на зборі в Анталії "Шахтар" вперше зіграв унічию. "Гірникам" не вдалося забити у ворота угорців.

27 січня донецький "Шахтар" завершив тренувальний збір в Анталії товариським матчем з олімпійською збірною Угорщини.

Матч розпочався з атак господарів поля. Перший сильний удар Олексія Полянського з дальньої дистанції блокував суперник, потім угорські захисники впоралися з небезпечними прострілами Костянтина Кравченка та Руслана Фоміна.

На 16-й хвилині після розіграшу кутового 23-й номер "гірників" головою відправив м'яч поруч зі штангою, а через кілька хвилин лише стійка воріт після удару головою Олександра Гладкого врятувала угорців від голу.

На 22-й хвилині відповіли угорці. Навіс у карний майданчик донеччан привів до удару з вигідної позиції Нолнера, який виявився неточним.

А наприкінці тайму не впорався з нервами угорець Сабо, що протягом декількох хвилин заробив дві жовті картки. Замість вилученого гравця вийшов його партнер по команді.

На перерву команди пішли з рахунком 0:0, хоча на 45-й хвилині з подачі Гладкого чудово головою пробивав Фомін - м'яч пролетів поруч із хрестовиною воріт.

У другому таймі Руслан гострим прострілом у володіння угорців відновив атаки своєї команди - захисники впоралися.

У середині другого тайму знову пожвавилися олімпійці - Лазар головою замикав навіс з флангу, але його удар знову виявився неточним.

На 73-й хвилині м'яч міг опинитися у воротах українців після удару Варги, який пробивав по порожніх воротах. На щастя, на допомогу вчасно прибіг Левандовскі і виніс м'яч з лінії воріт.

"Гірники" відповіли потужним пострілом Ракицького зі штрафного, проте воротар, хоч і з труднощами, але все-таки впорався з ударом Ярослава.

А заключну спробу розмочити рахунок зробив Вілліан, але дальньому удару бразильця не вистачило точності.

Таким чином, матч з олімпійською збірною Угорщини "Шахтар" завершив миром.

Відразу після зустрічі "гірники", крім Даріо Срни, Томаша Хюбшмана та Маріуша Левандовскі, які проведуть вихідні у себе на батьківщині, відправилися в аеропорт Анталії, щоб вже у середу ввечері прибути до Донецька.

Мірча Луческу надав своїм підопічним два дні вихідних. А вже в суботу "Шахтар" відновить тренування на СТБ "Кірша".