"Шахтар" впевнено крокує у півфінал "Кубка сонця" (відео)

"Шахтар" пробився у півфінал Кубка сонця© shakhtar.com
Спорт 1 лютого, 2011, 22:17 2898 1
У чвертьфіналі "Кубка Сонця" донецький "Шахтар" впевнено розібрався з данським "Нордсьєлландом".

Донецький "Шахтар" здобув переконливу перемогу над данським "Нордсьєлландом" у чвертьфіналі міжнародного турніру Copa del Sol ("Кубок Сонця"), в якому беруть участь команди зі східної Європи і Скандинавії.

На 27-й хвилині рахунок відкрив Генріх Мхітарян. Вірменин класно пробив головою після навісної передачі раца з лівого флангу.

Перевагу "гірників" подвоїв Алекс Тейшейра на 65-й хвилині. Даріо Срна навісив з правого флангу і Тейшейра ударом зльоту п'ятою переправив м'яч у сітку. Гол-красень!

На 79-й хвилині Дмитро Чигринський забив третій м'яч у ворота норвежців. Морено з флангу віддав передачу на Віценця. Замість удару у Віталія вийшов пас на Чигринського і Дмитро ударом в дотик відправив сферу у сітку.

За 5 хвилин до кінця гри норвежцям вдалося "розмочити" рахунок. Декілька помилок захисників, у результаті Нільсен опинився один перед воротами і пробив повз П'ятова у лівий кут.

3:1 - "Шахтар" крокує у півфінал "Кубка сонця", де суперником гірників буде норвезький "Русенборг". Найтитулованіша команда Норвегії у 1/4 фіналу розгромила "Спартак" з рахунком 4:0.