"Закарпаття" - "Шахтар" - 1:1© shakhtar.com
Спорт 25 жовтня, 2009, 16:16 2178 2
Донецький "Шахтар" втратив два очки у матчі з "Закарпаттям" в Ужгороді.

Ужгородське "Закарпаття" створило головну сенсацію 11-го туру Прем'єр-ліги. Підопічні Ігора Гамули зіграли внічию з донецьким "Шахтарем".

"Гірники" відкрили рахунок на 34-й хвилині. Олексій Гай пробив зі штрафного по воротах господарів, а м'яч рикошетом від Браїли влетів у ворота.

А на початку другого тайму господарям вдалося відновити паритет. Гомес подав кутовий і Трішович, залишений без опіки захисників, головою відправив м'яч у ворота - 1:1.

На 78-й хвилині "гірники" залишилися в меншості - за фол останньої надії червону картку перед собою побачив Чижов.

За час, що залишився до кінця матчу, обидві команди мали моменти, щоб забити переможний м'яч. Однак фінальний свисток зафіксував сенсаційну нічию.

"Шахтар" відстає від "Динамо" вже на шість очок. А "Закарпаття" продовжує залишатися у "зоні вильоту".