"Шахтар" втратив очки в Полтаві

"Ворскла" - "Шахтар" - 1:1© shakhtar.com
Спорт 2 серпня, 2009, 12:59 2214 2
Донецький "Шахтар" в третьому турі втратив перші очки в чемпіонаті.

Центральний матч третього туру Прем'єр-ліги відбувся у Полтаві. "Ворскла" приймала "Шахтар".

Нагадаємо, що остання зустріч цих команд відбулася у фіналі Кубка України і завершилася перемогою полтавців.

Команди почали з розвідки, але потім включили другу передачу і стали тішити вболівальників красивою та динамічною грою. Перший дійсно небезпечний момент виник на 14-й хвилині. Гладкий отримав пас від Фернандіньйо, влетів на швидкості в карний майданчик і пробив по воротах, однак м'яч полетів точно в руки Долганському. Господарі не забарилися з відповіддю. Після удару Краснопьорова з 25-ти метрів м'яч просвистів в сантиметрах від "дев'ятки".

Гра проходила на зустрічних курсах, моменти виникали як біля одних, так і біля інших воріт. Під завісу першого тайму удача посміхнулася "гірникам". Рац просто на п'ять з плюсом виконав штрафний удар. М'яч полетів в той кут, який начебто мав захищати голкіпер, однак Долганський винен тільки на 50%, тому що румун просто чудово пробив по воротах. Як кажуть, такий гол вписують в футбольні підручники. Перший тайм завершився з цифрами на табло "0:1".

Початок другого тайму розпочався з атак полтавців. В одній з атак "Ворскли" маленьке диво створив Андрій Пятов. Цуррі обіграв трьох захисників, увірвався в карний майданчик і закрутив м'яч з лівої ноги у "дев'ятку". Пятов, витягнувшись в струнку, дотягнувся до м'яча і врятував донеччан від неминучого гола.

"Гірники" же, в свою чергу, другу половину матчу почали мляво, віддавши повністю ініціативу супернику і відповідаючи контратаками.

Приблизно за 15 хвилин до кінця матчу гості поплатилися за пасивні дії в атаці. Кулаков пройшов по флангу і навісив на лінію воротарського майданчика, де Єсін, вигравши боротьбу у Срни на другому поверсі, з кількох метрів розстріляв ворота суперника. Пятов навіть зреагувати не встиг.

На 81-й хвилині у складі господарів поля сталося вилучення, однак воно не позначилося на кількості гравців на полі. З лави запасних був вилучений головний тренер "Ворскли", Микола Петрович Павлов, який дуже бурхливо сперечався з арбітрами і показував своє невдоволення їх рішеннями.

Більше нічого цікавого в цьому матчі не сталося, підсумок зустрічі - нічия 1:1.