"Шахтар" втретє програв у Прем'єр-лізі

"Гірники" перервали переможну серію© ФК "Шахтар"
Спорт 6 квітня, 2009, 00:31 1205
В Запоріжжі місцевий "Металург" обіграв "Шахтар". Єдиний гол в матчі забив Дмитро Невмивака.

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА. 22-й тур

Запоріжжя. "Славутич-Арена"
Арбітр: Ігор Покидько (Полтава)

"Металург" Запоріжжя - "Шахтар" Донецьк - 1:0 (1:0)

"Металург": Постранський, Тігорєв, Тейку (Драган, 76), Невмивака, Польовий, Пісоцький (Чіді, 70), Годін, Вернидуб, Степаненко, Калонас, Сілюк (Опанасенко, 79)
"Шахтар": Пятов, Срна, Чигринський, Кучер, Шевчук, Хюбшман (Левандовські, 67), Гай, Вілліан (Фернандіньо, 46), Жадсон, Адріано, Гладкий

Голи: Невмивака, 4 - 1:0
Попередження:
Вернидуб, 29, Калонас, 82 - Жадсон, 88.

Донеччани дуже невпевнено почали зустріч, за що практично відразу могли поплатитися. Уже на другій хвилині рахунок у матчі міг змінитися. Калонаса залишили в гордій самоті на лінії карного майданчику, футболіст спробував скористатися таким подарунком і пробив по воротах низом. Пятов з величезною працею зумів перевести сферу на кутовий. Що не зумів зробити Калонас, зробив на п'ять з плюсом Невмивака. Навісний після передачі з правого флангу Невмивака відмінно зіграв на другому поверсі і буквально розстріляв ворота суперника з декількох метрів. Пятов спробував щось зробити, але парирувати постріл під перекладину так і не зумів.

Футболісти "Шахтаря" після пропущеного гола прибрали ініціативу до своїх рук і пішли на ворота суперника, відіграватися, однак пішли, це сильно сказано. "Гірники" навіть з двадцяти метрів по воротах не били, а якщо і підбиралися ближче, то просто втрачали м'яч, залишаючи його захисникам запорізького клубу. Під саму завісу першого тайму гравці "Металурга" могли зловити суперника на контратаці. Калонас знущально легко розправився з опікуном і закинув м'яч на дальню штангу, де перебував Сілюк, однак останньому не вистачило кілька сантиметрів, щоб подвоїти перевагу своєї команди. На коротку перерву команди пішли за рахунку 1:0.

Друга половина зустрічі почалася з атак гостей. В одному з чергових випадів Постранський дуже невпевнено вийшов з рамки і махнув повз м'ячі. Сферу підібрав Адріано і пробив по воротах з досить гострого кута, однак з самої стрічки порожніх воріт сферу вибив захисник, який підстрахувати свого кіпера. З кожною хвилиною біля воріт Постранського ставало все жарче і жарче, проте рахунок на табло продовжував залишатися незмінним. На п'ятдесят п'ятій хвилині господарі поля провели рідкісну атаку і заробили штрафний. Годін пробив зі стандарту по воротах, м'яч минув стінку і ледь не зламав поперечину. Пятов у цьому моменті виступав у ролі статиста.

В подальшому гірники мали одну можливість врятувати гру, але постріл Гладкого на кутовий перевів голкіпер. Фінальний свисток Покидька зафіксував перемогу "Металурга" з мінімальним рахунком.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Євро-Футбол / А.Р.