"Шахтар" взяв три очки у Луганську (відео)

"Шахтар" виграє вдев'яте поспіль© shakhtar.com
Спорт 20 листопада, 2010, 18:17 2656
У 18-му турі Прем'єр-ліги "Шахтар" переміг луганську "Зорю" з рахунком 3:1.

Донецький "Шахтар" здобув дев'яту поспіль перемогу в чемпіонаті України. У 18-му турі "гірники" перемогли луганську "Зорю" з рахунком 3:1.

Рахунок на 20-й хвилині відкрив Віталій Віценець. Півзахисник наважився на удар з далекої відстані і м'яч, черкнувши об ногу Єзерського, влетів у ворота.

На останній хвилині тайму "гірники "забили гол у роздягальню. Після прострілу В'ячеслава Шевчука з лівого флангу Марсело Морено, поборовшись з Шустом і обороною "Зорі", проштовхнув м'яч у сітку.

У середині другого тайму "Зоря" відіграла один м'яч. Після виконання штрафного Олексієм Полянським м'яч опинився у Джихані і албанець розвернувся і пробив точно в кут воріт П'ятова.

Однак тривожний для "Шахтаря" рахунок протримався лише шість хвилин. Віценець обійшов двох візаві і віддав м'яч Дугласу, який не менш класною передачею відправив у швидкісний забіг Адріано. Луїс, трохи зблизившись з Шустом, пробив точнісінько у дальній кут.

"Шахтар" набрав вже 49 очок і впевнено йде до свого шостого чемпіонства в Україні.

У вівторок "Шахтар" зіграє матч Ліги чемпіонів з "Партизаном". У цій грі підопічні Мірчи Луческу можуть забезпечити собі вихід з групи.