"Шахтар" завершив бразильський тур нічиєю у "битві чемпіонів" (відео)

Крузейро - Шахтар - 1:1 / Фото: shakhtar.com

Матч між "Шахтарем" і "Крузейро" завершився з рахунком 1:1.

Донецький "Шахтар" провів останній матч в рамках туру Бразилією. В матчі 2-го туру Granada Cup "гірники" зіграли внічию 1:1 проти чемпіона Бразилії - "Крузейро".

Зазначимо, що матч розпочався із хвилини мовчання в пам'ять про загиблих від обстрілів Донецька і Маріуполя.

Підопічні Мірчі Луческу вийшли вперед на 15-ій хвилині. Тайсон обігрався в стінку з Ілсіньо і вивів на ударну позицію Тейшейру, який прицільно послав м'яч повз голкіпера "Крузейро".

Бразильським "лисицям" вдалося зрівняти рахунок. На 67-ій хвилині Жудіван після сейву Каніболоцького встиг зіграти на добиванні.

Нагадаємо, у Бразилії "Шахтар" здобув лише одну перемогу в п'яти матчах. Український чемпіон виграв поєдинок з "Інтернасьоналем" - 2:1.