"Шахтар" ганебно програв "Барселоні" у Лізі чемпіонів (відео) Спорт 6 квітня, 23:46
"Барселона" здобула розгромну перемогу над "Шахтарем" і фактично вийшла у півфінал Ліги чемпіонів.

На стадіоні "Камп Ноу" завершено перший матч у протистоянні "Шахтар" - "Барселона". Каталонці розгромили "гірників" з рахунком 5:1, фактично вирішивши питання виходу у півфінал Ліги чемпіонів.

У першому таймі "Шахтар" дав справжній бій каталонцям. Пропустивши гол на другій хвилини, донеччани у перші 20 хвилин не реалізували три розкішних моменти. Двічі Луїс Адріано не реалізував вихід віч-на-віч. А Вілліан з 40 метрів не поцілив у порожні ворота.

Другий тайм пройшов за тотальної переваги іспанців. "Барса" забила ще три м'ячі, змарнувавши стільки ж моментів. Однак все той же Луїс Адріано не реалізував ще два 100-відсоткових моменти, при одному з яких Вальдеса підстрахувала стійка.

Загалом, гірники завдали лише 6 ударів, кожен з яких був вкрай небезпечним. Натомість футболісли "Барси" били при кожній ліпшій можливості, але з 19-ти ударів більшість були неточними. Ще кілька разів донеччан виручив П'ятов.

Що стосується оборони "Шахтаря", то наші захисники зробили помилок на кілька матчів уперед.

Відтак, з ймовірністю у 99 відсотків у півфіналі Ліги чемпіонів буде іспанське Ель-класико "Барселона" - "Реал".

Варто відзначити, що для "Барселони" це є 12-й чвертьфінал найпрестижнішого європейського турніру, а "Шахтар" уперше опинився у вісімці найкращих команд Ліги чемпіонів.

Цікаво, що чемпіони Іспанії та України провели восьмий поєдинок. В активі "Барселони" п'ять перемог, в "Шахтаря" - дві, ще одна зустріч завершилася внічию.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу

Перший матч

Барселона. "Камп Ноу"
Головний арбітр: Крейг Томсон (Шотландія)

БАРСЕЛОНА (Іспанія) - ШАХТАР (Донецьк, Україна) - 5:1

Барселона: 1.Вальдес - 21.Адріано (19.Максвелл, 77), 16.Бускетс,  3.Піке, 2.Даніель Алвес - 15.Кейта, 14.Маскерано, 6.Хаві(к) - 8.Іньєста (20.Афеллай, 90), 10.Мессі, 7.Вілья (17.Педро Родрігес, 70)

Запасні: 31.Міньо - 9.Кркіч, 18.Міліто, 30.Тьяго Алькантара

Шахтар: 30.Пятов - 26.Рац, 44.Ракицький, 32.Іщенко, 33.Срна(к) - 3.Хюбшман (11.Едуардо, 83), 22.Мхітарян - 10.Вілліан (29.Тейшейра, 75), 8.Жадсон (7.Фернандіньо, 70), 20.Дуглас Коста - 9.Луїс Адріано

5:1 Хаві Ернандес, 86

Попередження: Разван Рац, 50; Андрес Іньєста, 59; Ярослав Ракицький, 66; Фернандіньо, 77

Фоли: 9 - 20

Ліга чемпіонів. Суперперемоги "Реала" і "Шальке" у чвертьфіналі (відео)

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / Адріан Радченко
Спорт 6 квітня, 2011, 23:46 8645 28
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 28
  • см см 7 квітня, 01:13 Згоден 14 Не згоден 0 Да, далеко Шахтёру до Динамо конца 90-х годов... Напомню, тогда Динамо два раза играло с Барселоной и 2 раза выиграло у Барселоны (3-0 и 4-0). Это были золотые годы Шевченко... Динамо дошло до полуфинала Лиги чемпионов, выигрывало у Реала, а раньше выигрывало кубок УЕФА и кубок кубков в 1975 и 1986 годах. відповісти цитувати Дякуємоспам анти олигарх анти олигарх 7 квітня, 15:03 Згоден 2 Не згоден 0 В команде уже нетой состав( А те кто есть , то это все не то( зброт куплений за варованые деньги у простых людей) вот это и есть грустно((( цитувати Дякуємоспам