"Шахтар" зазнав фіаско від чемпіона Саудівської Аравії (відео)

"Шахтар" втратив шанси на перемогу в Dubai Cup© shakhtar.com
Спорт 20 січня, 2011, 18:14 3985 5
"Гірники" з рахунком 1:3 поступились чемпіону Саудівської Аравії "Аль-Хілялю" у першому матчі на Dubai Cup.

Донецький "Шахтар" програв перший матч на товариському турнірі Dubai Cup. "Гірники" з рахунком 1:3 поступились чемпіону Саудівської Аравії "Аль-Хілялю".

В першій половині першого тайму перевага "Шахтаря" не викликала сумнівів. Донеччани більше контролювали м'яч, практично постійно атакували, хоча і рідко турбували голкіпера суперників. Перший небезпечний момент виник на 18-й хвилині. Після кутового Морено головою переправив м'яч на лівий кут воротарського майданчика, де захисники залишили без нагляду Алекса Тейшейру. Тому довелося підробляти м'яч, після чого бразилець пробив зльоту. Арабів врятувала хрестовина.

Ще два моменти гірники втратили незадовго до перерви. Спочатку той же Тейшейра ледь не вивів Жадсона один на один. Останнього підвела техніка. А вже перед свистком той же Жадсон кинув у прорив Мхітаряна. Однак вірменину не вистачило швидкості, щоб втекти від захисника.

Все змінилося в другому таймі. По-перше, Луческу провів ряд замін, помінявши, в тому числі, двох опорників. По-друге, поступово стало зрозуміло, що сил вести швидкісну гру після серйозних фізичних навантажень у гравців "Шахтаря" просто немає. Інша справа, що мінімум два пропущених м'ячі можна віднести до розряду "необов'язкових".

На 48-й хвилині перемудрили Чигринський і Степаненко, що прийняли безпосередню участь у гольовій атаці суперника - 0:1. Незважаючи на заклики Луческу, гірники не змогли підвищити темп і пропустили другий м'яч.

Наприкінці матчу один з кутових приніс успіх "гірникам", після того як Луїс Адріано першим встиг на добивання після свого ж удару у поперечину.

Однак через хвилину Вільхельмссон пробив низом з лінії штрафного майданчика, і Худжамов, допустивши дитячу помилку, переправив м'яч у свої ворота - 1:3.

У суботу "Шахтар" зіграє зі словацькою "Жиліною".

Нагадаємо, що у фінал Dubai Cup виходить переможець групи і шанси "Шахтаря" поборотися за трофей є мізерними.

Dubai Cup. Груповий етап. 1-й матч

Дубай. "Аль-Мактум Стедіум". 300 глядачів. +23
Арбітр: Фахад Аль-Кассар (ОАЕ)

"Шахтар" (Донецьк, Україна) - "Аль-Хіляль" (Ер-Ріяд, Саудівська Аравія) - 1:3

Шахтар (1-й тайм): П'ятов, Срна (к), Чигринський, Ракицький, Рац, Хюбшман, Мхітарян, Тейшейра, Коста, Жадсон, Морено

Шахтар (2-й тайм): Худжамов, Срна (к), Ракицький (Іщенко, 61), Чигринський, Рац, Бруно (Гай, 74), Степаненко, Тейшейра, Коста, Едуардо, Адріано

0:1 Аль-Мехьяні, 48
0:2 Аль-Фраіді, 71
1:2 Луіс Адріано, 89
1:3 Вільхельмссон, 90

Попередження: Ракицький (26, 61), Коста (61), Срна (65), Іщенко (76), Чигринський (79), Аль-Нахла (87)

Мілевський програв суперечку серед форвардів "Динамо"

"Оболонь" перемогла дворазового чемпіона Росії

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Террикон / Проспорт / А.Р.
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 5
  • 777 777 20 січня, 18:53 Згоден 5 Не згоден 5 НУ ВОТ ТАК ШАХТЕР СОБИРАЕТСЯ играть в ЛИГЕ ЧЕМПИОНОВ))))))))))ШАХТЕР ПОЛНЫЙ ОТСТОЙ відповісти цитувати Дякуємоспам Саня15 Саня15 20 січня, 19:28 Згоден 3 Не згоден 3 ну ты "умный" Шахтёр 4 дня назад ещё на каникулах был. Любая команда в мире за 4 дня не сможет играть во всю свою силу. И посмотри на Динамо которое ВО ВСЁМ проигрывает Шахтёру в чемпионате Украины уже 12 очков,в Европе Динамо играет сами знаете как. И в кубке нам проиграете. Так-что Шахтёр лучший клуб в Украине И во всей восточной Европе!!!! цитувати Дякуємоспам