"Шахтар" зазнав нищівної поразки від ліонського "Олімпіка" (відео)

Шахтар - Олімпік Ліон - 1:4 / Фото: shakhtar.com

Донеччани завершили другий збір на мінорній ноті.

Донецький "Шахтар" завершив підготовку до нового футбольного сезону. В останньому контрольному матчі на другому зборі "гірники" поступилися ліонському "Олімпіку" з рахунком 1:4.

Перший гол французи забили на 37-й хвилині. Фекір пробив низом з-за меж штрафного і м'яч влетів у дальній кут. За шість хвилин Каніболоцький збив суперника у своїх володіннях. Пенальті реалізував Ляказетт.

На 56-й хвилині Бензіа замкнув передачу з флангу. За 15 хвилин майстерність Каніболоцького врятувала "гірників" від пропущеного м'яча після сильного удару Даніча.

Згодом "гірники" забили гол престижу. Ісмаїлі прострілив зліва, Гладкий пропустив, а Дентіньо вколотив м'яч у сітку.

Але на 88-й хвилині французи забили четвертий. Даніч красиво перекинув м'яч через голкіпера.

"Шахтар" повертається в Україну. У вівторок "гірники" битимуться за Суперкубок в матчі з "Динамо". Онлайн-трансляція о 21:00.