"Шахтар" здобув другу перемогу в Гоїнгу

Марсело Морено наносить удар© shakhtar.com
Спорт 19 червня, 2010, 14:33 1450 2
"Гірники" з рахунком 2:0 перемогли словацький клуб "Сениця". Голи забили Дуглас Коста і Джуліус Агахова.

Донецький "Шахтар" провів другий товариський матч на зборі в Гоїнгу. "Гірники" з рахунком 2:0 перемогли словацький клуб "Сениця". Гра проходила під огидним дрібним осіннім дощем.

Луческу продовжив експерименти і спробував деяких футболістів на позиціях, для них не зовсім або зовсім не характерних. Особливо це було помітно у другому таймі, коли на Степаненка була покладена функція лівого захисника, а трійку креативних хавов разом з Костою склали Агахова і Гладкий.

Експеримент можна вважати успішним. Обидва голи було забито в другому таймі, і обидва за участю Агахови. Найкращим гравцем матчу Луческу назвав Агахову.

Також у цій грі за першу команду вийшли зовсім ще юні Чурко і Юрченко. Причому, у них було вкрадено декілька хвилин, які вони могли відіграти разом зі своїми знаменитими колегами. На зборах заміни кілька менш формалізовані, ніж в офіційних матчах. Але тільки не для судді цієї зустрічі. Він не дозволив гравцям вийти з тієї сторони, на якій сиділи всі запасні, а погнав їх на протилежний бік, де, на його думку, повинно було проходити таїнство виходу на поле. Поки хлопці бігли, поки чекали паузу в грі, матч майже завершився. Загалом, шансу зробити свій подвиг у них не залишилося.

Попереду у "Шахтаря" останній повноцінний день австрійського збору, який завершиться принциповим матчем з московським "Спартаком".

Товариський матч

Гоінг. Стадіон "Гоінг". 70 глядачів
Арбітр: Бернд Хіршбіхнер (Австрія)

"Шахтар" (Донецьк, Україна) - "Сениця" (Словаччина) - 2:0 (0:0)

Шахтар (перший тайм): Тетенко, Шевчук, Левандовскі (к), Іщенко, Кривцов, Жадсон, Кобін, Тейшейра, Ємельянов, Фомін, Морено

Шахтар (другий тайм): Вірт, Ракицький, Степаненко, Дуляй, Хюбшман, Кучер, Коста (Юрченко, 89), Адріано, Агахова (Чурка, 89), Гладкий, Срна

1:0 Дуглас Коста, 54
2:0 Джуліус Агахова, 65

Попередження: Халдік, 30; Хеллал, 45; Гладкий, 83

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ФК "Шахтар" / А.Р.