"Шахтар" здобув першу перемогу у літнє міжсезоння

Тарас Степаненко відкрив рахунок голам за "Шахтар"© shakhtar.com
Спорт 16 червня, 2010, 23:14 1463
"Гірники" з рахунком 2:0 перемогли "Хазар-Ленкорань" з Азербайджану. Відзначились Тарас Степаненко і Дуглас Коста.

Донецький "Шахтар" провів перший товариський матч на зборі в австрійському Гоїнгу. "Гірники" з рахунком 2:0 перемогли "Хазар-Ленкорань" з Азербайджану.

Гра стартувала під рясним дощем, який, на щастя, досить скоро припинився. Втім, газон встиг промокнути, що вносило деякі корективи в дії футболістів.

Рахунок на 20-й хвилині відкрив новачок "гірників" Тарас Степаненко. Перевагу донеччан на останній хвилині подвоїв ударом з пенальті Дуглас Коста.

Відзначимо, що в експериментальному складі "гірників" Мірча Луческу випустив відразу кілька молодих обдарувань. Найбільш впевнено показав себе Тарас Степаненко. І не тільки тому, що забив гол, хоча і це важливо. Новобранець "Шахтаря" взагалі тримався впевнено і діяв уміло. Не дарма головний тренер назвав його гравцем матчу.

Степаненко провів на полі перший тайм, діяв на позиції опорного хава в парі з Ігором Дуляєм. Сергій Кривцов і Роман Ємельянов з'явилися на полі після перерви і взяли під свою опіку фланги. Кривцов - правий, де змінив Срну, Ємельянов - лівий, замість В'ячеслава Шевчука, що дуже пристойно відіграв перші 45 хвилин.

Цікаво, що по ходу зустрічі ворота "Шахтаря" захищало 3 воротарі. Худжамов - тайм, Вірт - 25 хвилин, Тетенко - 20 хвилин.

Товариський матч

Гоінг. Стадіон "Гоінг". 50 глядачів. +16 Градусів
Головний арбітр: Роланд Трайтер (Австрія)

"Шахтар" (Донецьк, Україна) - "Хазар-Ленкорань" (Азербайджан) - 2:0 (1:0)

Шахтар (перший тайм): Худжамов, Шевчук, Іщенко, Чижов, Дуляй, Жадсон, Тейшейра, Срна (к), Степаненко, Гладкий, Фомін

Шахтар (другий тайм): Вірт (Тетенко, 69), Кривцов, Кучер, Левандовскі, Ємельянов, Фернандіньо, Хюбшман, Коста, Агахова, Вілліан, Морено

1:0 Тарас Степаненко, 20
2:0 Дуглас Коста, 90 - пенальті

Попередження: Давид, 72; Коста, 77; Турбанов,85

"Шахтар" зіграє з московським "Спартаком"