"Шахтар" здобув першу перемогу в історичному турі Бразилією

"Шахтар" здобув першу перемогу у 2015 році / Фото: shakhtar.com

Адріано і Тайсон забили своєму колишньому клубу - "Інтернасьональ".

Донецький "Шахтар" нарешті переміг у Бразилії, де проводить підготовчий тур. "Гірники" перемогли "Інтернасьональ" з рахунком 2:1.

Луїс Адріано відкрив рахунок, забивши своїй колишній команді на 5-ій хвилині. Перевагу української команди зміцнив ще один екс-гравець "Інтернасьоналя" - Тайсон. Примітно, що обидва бразильці не святкували свої голи.

Суперник зміг скоротити відставання до одного голу у другому таймі. Відзначився Арангіс.

У матчі було аж три вилучення. На 53-ій хвилині друге попередження отримав Вілліанс, а на 77-ій хвилині Паулао і Тейшейра достроково покинули поле через сварку між собою.

У підсумку, до кінця матчу, рахунок не змінився.

Для "Шахтаря" це перша перемога у Бразилії. До цього були дві поразки та нічия.