"Шахтар" здобув восьму поспіль перемогу

"Шахтар" продовжив переможну серію© shakhtar.com
Спорт 13 листопада, 2010, 20:52 2016
"Шахтар" переміг запорізький "Металург" з рахунком 2:1 і продовжує впевнено лідирувати у Прем'єр-лізі.

Чемпіон України і лідер поточного сезону донецький "Шахтар" здобув другу мінімальну перемогу над запорізьким "Металургом" на цьому тижні.

На відміну від кубкового матчу Мірча Луческу виставив на календарну гру чемпіонату України оптимальний склад.

На 26-й хвилині після прострілу Даріо Срни м’яч влучив у руку Дмитру Невмиваці. Арбітр Юрій Мосейчук наважився у тій ситуації поставити пенальті, який реалізував Луіс Адріано.

"Металург" мав змогу зрівняти рахунок зусиллями Євгена Опанасенка, Володимира Польового та Фабіо. Зокрема, перший з них влучив у стійку воріт донеччан.

Щойно вийшовши на заміну, Марсело Морено головою подвоїв рахунок. А потім гості таки перервали суху серію Андрія Пятова. Воротар донецької команди пропустив вперше після 25 вересня: ударом у ближній кут відзначився  Євген Пісоцький.

Як і три дні тому, напруга тривала до фінального свистка. Кілька разів її міг зняти Морено, але виконавської майстерності йому не вистачило для того, щоб оформити "дубль".

Втім, і мінімальний рахунок дозволив довести переможну серію "Шахтаря" до 8-ми зустрічей. "Металург" продовжує замикати турнірну таблицю чемпіонату, але якість гри цієї команди останнім часом помітно підвищилась.