"Шахтар" зіграв у бойову нічию з "Ліоном" (відео)

Жадсон відкриває рахунок© shakhtar.com
Спорт 28 липня, 2011, 00:24 3181 8
Обидві команди не бажали поступатися і іноді запекла боротьба закінчувалась жорсткими стиками.

Донецький "Шахтар" зіграв товариський матч з бронзовим призером чемпіонату Франції ліонським "Олімпіком". Гра завершилась з рахунком 1:1.

Попри товариський статус зустріч вийшла бойовою. Обидві команди не бажали поступатися і іноді запекла боротьба закінчувалась жорсткими стиками.

Перший шанс отримали гості. На 12-й хвилині Кривцов і Ракицький помилилися при створенні офсайду і Гоміс вискочив на побачення з Рибкою. Однак воротар "прочитав" епізод і вибив м'яч з-під ноги француза.

Через чотири хвилини донеччани отримали право на штрафний удар з 20-ти метрів. До м'яча підійшов Кобін і перевірив на місць "стінку".

На 37-й хвилині контратака "Ліона" обернулася виходом Лісандро один на один із Рибкою. Олександр перевів м'яч на кутовий після удару аргентинця.

"Гірники" ж хоч і більше володіли м'ячем, проте моменти створювали лише зі стандартних положень. Так на останній хвилині першого тайму Дуглас Коста обвідним ударом зі штрафного з 23-х метрів закручував м'яч у праву від воротаря "дев'ятку", але трохи промахнувся.

У перерві Мірча Луческу повністю змінив склад своєї команди, а керманич "Ліона" провів декілька замін.

"Гірники" повинні були відкривати рахунок на 56-й хвилині, але Чижов і Адріано не потрапили по м'ячу після класної прострільної передачі Фернандіньо.

Врешті решт, на табло "Донбас Арени" замайоріла перша одиничка. Деян Ловрен збив у штрафному майданчику свого співвітчизника Даріо Срну і Жадсон реалізував пенальті.

Французи зрівняли рахунок також з пенальті. Іщенко збив Мішеля Бастоса і потерпілий бразилець реалізував пенальті.

На 86-й і 88-й хвилинах сильно і точно з-за меж штрафного майданчика пробивав Плеа - П'ятов впорався з обома ударами. А в наступній атаці "гірники" мали шанс вирвати перемогу, однак Віценець, вийшовши на побачення з воротарем, взявся його обігравати і втратив м'яч.

Кінцівку зустрічі - Швецов компенсував аж п'ять хвилин - "Шахтар" провів під свист трибун, які бажали, щоб команда пішла вперед і забила переможний гол. Однак "гірники" перепасовувалися на своїй половині поля, чим ще більше злили вболівальників.

Нагадаємо, що у неділю "Шахтар" зіграє у Києві проти "Арсеналу". Матч буде транслюватися на нашому сайті.

Товариський матч

Донецьк. "Донбас Арена". 25936 глядачів
Головний арбітр: Віктор Швецов (Одеса)

ШАХТАР (Донецьк, Україна) - ОЛІМПІК (Ліон, Франція) - 1:1

Шахтар (1-й тайм): Рибка, Кобін, Кривцов, Ракицький (к), Шевчук, Ємельянов, Мхітарян, Дуглас Коста, Алекс Тейшейра, Дентіньйо, Морено

(2-й тайм): П'ятов, Срна (к), Чижов, Іщенко, Гай, Фернандіньо, Віценець, Жадсон, Вілліан, Едуардо, Луіс Адріано (Хюбшман, 65)

Олімпік: (1-й тайм): Льоріс, Гассама, Кріс (к), Ловрен, Сіссоко, Кальстрем, Коне, Пьєд, Бельфоділ, Гоміс, Лісандро Лопес

(2-й тайм): Лопес, Ревейєр (к), Менса, Ловрен (Шавалерен, 79), Умтіті, Гоналон, Коне, Пьєд (Новільо, 73), Бастос, Бріан, Бельфоділ (Плеа, 62)

1:0 Жадсон Родрігес, 68 - пенальті
1:1 Мішель Бастос, 78 - пенальті

Попередження: Менса, 67; Умтіті, 82

Бразильський воротар ледве не вбив суперника прийомом кунг-фу (відео)

Луческу: гра з "Ліоном" - це рівень Ліги чемпіонів

Фернандіньо залишається в "Шахтарі" до 2016 року

"Динамо" ганебно програло "Рубіну" у Лізі чемпіонів (відео)

Останні Перші Популярні Всього коментарів: 8
  • Хаха Хаха 28 липня, 02:47 Згоден 3 Не згоден 1 Молодец коментатор сдал своих в своей монере играет Серна, как всегда семулирует падает как баба, су*ка что про него еще сказать надеюсь кроты в след матче усрутся відповісти цитувати