"Шахтар" зіграв у бойову нічию з турками

Владлен Юрченко забив другий гол "гірників"© shakhtar.com
Спорт 8 жовтня, 2010, 22:31 1626
Підопічні Мірчі Луческу розійшлися миром з "Касімпасаспором" - 2:2. У складі гірників відзначились Алекс Тейшейра і Владлен Юрченко.

Донецький "Шахтар" провів перший контрольний поєдинок на триденному тренувальному зборі в Туреччині. Підопічні Мірчі Луческу розійшлися миром з "Касімпасаспором" - 2:2.

У складі гірників відзначились Алекс Тейшейра і гравець молодіжного складу Владлен Юрченко. На 9-й хвилині Тейшейра отримав передачу від Вілліана, увійшов в карний майданчик і відправив м'яч у дальній кут. А на 52-й хвилині Юрченко забив гол після пасу Кобіна.

Зазначимо, що у цьому матчі на поле вийшли гравці "Шахтаря", які не були не задіяні у своїх національних збірних. Також тренерський штаб "Шахтаря" перевірив у дії потенційних новачків - 16-річні Вілліан Араужо дос Сантос і Італо Сілва Дантас, а також 17-річний молдованин Каталін Карп.

10 жовтня "гірники" проведуть спаринг з "Анталіяспором".