"Шахтар" зіграв внічию з італійською командою

Фоміну не вдалося переграти голкіпера© shakhtar.com
Спорт 11 серпня, 2010, 11:13 1785 1
Товариський матч між донецьким "Шахтарем" і "Пармою" завершився з нічийним рахунком 1:1.

10 серпня донецький "Шахтар" провів товариський матч з 8-ю командою Серії А "Пармою". Зустріч завершилась з нічийним рахунком 1:1.

З перших хвилин Мірча Луческу використовував ігрову схему з єдиним нападником на вістрі, роль котрого виконав Адріано. Відзначимо, що захисна лінія "Шахтаря" була побудована таким чином: у центрі оборони розташувалися Кучер та Чижов, а Шевчук з Іщенко грали відповідно на лівому і правому флангах.

В першому таймі невелика перевага була на стороні донеччан, однак Фернандіньо, Вілліан та Луїс Адріано не використали свої моменти.

На початку другого тайму м'яч таки влетів у ворота італійців. Марсело Морено отримав класний пас, вискочив на побачення з голкіпером і холоднокровно його переграв. На 64-й хвилині Морено знову втік від захисників, але цього разу нападник не влучив у ворота.

А на 75-й хвилині італійці зрівняли рахунок. Фланговий прохід Антонеллі завершився прострілом в карний майданчик "гірників", де найспритнішим виявився Паонесса. Італієць з кількох метрів відправив м'яча у сітку.

Перемогу українській команді міг принести Руслан Фомін, але нападник не використав вихід сам-на-сам, пробивши у воротаря.

У середу "гірники" повертаються до Донецька. А вже у неділю "Шахтар" приймає "Карпати" в рамках 6-го туру чемпіонату України.