Шайба Федотенка не допомогла "пінгвінам" в першому фінальному матчі

Сідні Кросбі в оточенні хокеїстів "Детройту"© AFP
Спорт 31 травня, 2009, 12:45 757
"Детройт" обіграв "Пітсбург" у першому матчі фінальної серії Кубка Стенлі.

В ніч на 31 травня відбувся перший матч фінальної серії Кубка Стенлі між "Детройт Ред Уінгс" та "Пітсбург Пінгвінс".

Господарі поля зусиллями Бреда Стюарта відкрили рахунок на 14-й хвилині. Вийшов курйозний гол - шайба відскочила від борту під щиток голкіпера гостей Марка-Андре Флері і заповзла за лінію воріт.

Через 5 хвилин українець Руслан Федотенко зрівняв рахунок, вдало зігравши на добиванні після кидка Євгена Малкіна.

На останній хвилині другого періоду "червоні крила" вдруге в матчі вийшли вперед - відзначився Йохан Францен. Причому, знову шайба залетіла у ворота "пінгвінів" від Флері.

А на початку заключного періоду Джастін Абделькадер поставив крапку в матчі - 3:1.

Зазначимо, що зустріч пройшла досить "чисто": арбітр лише тричі вилучав хокеїстів - двічі господарів і одного разу гостей.