"Шальке" - "Манчестер Юнайтед" - 0:2. Англійці фактично у фіналі

"Манчестер Юнайтед" святкує перемогу© AFP
Спорт 26 квітня, 2011, 23:38 4019
"Манчестер Юнайтед" зробив величезний крок до фіналу Ліги чемпіонів, обігравши у Гельзенкірхені "Шальке".

У Гельзенкірзені завершено перший півфінальний матч Ліги чемпіонів між німецьким "Шальке" і англійським "Манчестер Юнайтед".

Англійці переграли німців за всіма статтями, двічі вразивши ворота Нойєра у середині другого тайму.

Цікаво, що на шляху до півфіналу гельзенкірхенці виграли всі домашні матчі. Натомість манкуніанці не пропустили в гостях жодного м'яча - у п'яти поєдинках підопічні Алекса Фергюсона здобули чотири перемоги та раз зіграли внічию.

Як бачимо, "живішою" виявилася серія "Манчесте Юнайтед".

Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу

Перший матч

21:45 Гельзенкірхен. "АуфШальльке Арена"
Головний арбітр: Карлос Веласко Карбальо (Іспанія)

ШАЛЬКЕ-04 (Гельзенкірхен, Німеччина) - МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД (Англія) - 0:2

Шальке (4-4-2): 1. Нойєр - 2. Сарпей (3. Ескудеро, 72), 21. Метцельдер, 32. Матіп, 22. Учіда - 11. Баумйоханн (12. Клуге, 53), 18. Хурадо (31. Дракслер, 83), 14. Пападопулос, 17. Фарфан - 9. Еду, 7. Рауль

МЮ (4-4-2): 1. ван дер Сар - 3. Евра, 15. Відіч, 5. Фердінанд, 20. Фабіо - 13. Пак Чжи Сун (18. Скоулз, 73), 11. Гіггз, 16. Каррік, 25. Валенсія - 14. Чічаріто Ернандес (8. Андерсон, 73), 10. Руні (17. Нані, 83)

Володіння м'ячем: 35% (36%) - 65% (64%)

Дистанція, м: 114832 (57222) - 108083 (54222)

Через тиждень команди зустрінуться на "Олд Траффорді"

МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД РОБИТЬ ВЕЛИЧЕЗНИЙ КРОК У ФІНАЛ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

90+3 хв: фінальний свисток

90 хв: Нойєр знову рятує ворота, вчасно вийшовши із воріт та випередивши Гіггза

88 хв: Евра обігрався з Нані і пробив з лінії штрафного. М'яч просвистів у сантиметрах від стійки

83 хв: команди проводять останні заміни

81 хв: з-за меж  штрафного майданчика б'є Серхіо Ескудеро. Ван дер Сар ловить м'яч

76 хв: господарі заробили небезпечний штрафний. Б'є Фарфан і м'яч летить повз ворота

72-73 хв: серія замін у складі обох команд

69 хв: грубі помилки у захисті МЮ. На фланзі Валенсія красиво обіграв захисника і віддав передачу на Чічаріто. А мексиканець відразу вивів Руні на ударну позицію, для якого не стало складнощів пробити повз Нойєра у сітку

Руні геніальною передачею вивів Гіггза на рандеву з голкіпером, який чітко реалізував момент. Відзначу, що проґавив ривок Гіггза захисник господарів Матіп

66 хв: Нойєр капітулював. Ветеран МЮ Раян Гіггз відкрив рахунок

62 хв: кутовий біля воріт МЮ - доволі рідкісне явище. Після розіграшу корнера Рауль отримав м'яч на правому фланзі і навісив на дальній кут. Фердінанд на другому поверсі переграв суперника, який вже був готовий вразити ворота гостей

58 хв: Фабіо отримав "гірчичник" за грубий фол проти Хурадо

53 хв: заміна в "Шальке-04". Замість Баумйоханна на поле вийшов Пеер Клуге

52 хв: одна з рідкісних контратак "Шальке". Фарфан пройшов по правому флангу і прострілив на Рауля. М'яч від захисника відскочив до Хурадо і мексиканець пробив у дотик. Однак сфера звалилася з ноги півзахисника і пройшла далеко від воріт

51 хв: Чічаріто забиває гол, але з офсайду

48 хв: чудову нагоду відкрити рахунок змарнував Гіггз. Раян на замасі обіграв двох захисників, однак з 12-ти метрів пробив повз ворота

47 хв: Гіггз зі штрафного навісив на голову Евра. Француз пробив під поперечину і черговий сейв записав на свій рахунок Нойєр

46 хв: чи зробив Рангнік якісь висновки у перерві? Ось зараз і дізнаємося! Відзначу, що команди вийшли на поле без замін

Дистанція, м: 57222 - 54222

Перший тайм пройшов під девізом Нойєр проти МЮ. Воротар "Шальке" щонайменше п'ять разів виручав господарів у, здавалося б, безнадійних ситуаціях.

45 хв: перерва

44 хв: знову Нойєр рятує ворота. Гіггз вийшов на рандеву з голкіпером. Воротар рукою відбив удар валлійця. Просто фантастичний поєдинок проводить голкіпер господарів поля!

40 хв: нарешті непогана атака пройшла у "Шальке". Баумйоханн зумів пробити в площину воріт, але м'яч впевнено піймав ван дер Сар. При цьому проти німця фолив захисник, однак арбітр залишив цей момент поза увагою

37 хв: черговий момент біля воріт "Шальке". Цього разу у ворота з забійної позиції не влучив Фабіо

36 хв: під сильний удар Пак Чжи Суна кинувся захисник, врятувавши ворота. Керманичу "Шальке" Ральфу Рангніку тільки і залишається, що кивати головою. Його команда зараз виглядає відвертим аутсайдером

Поки що тотальна перевага на стороні МЮ. У володінні м'ячем 64% на 36%, а за кількістю ударів 7 проти 3 на користь "червоних дияволів"

34 хв: Метцельдер в центрі поля був змушений фолити на Руні, зриваючи вихід два в одного захисника

27 хв: Каррік зліва ідеально навісив під удар Гіггзу. Раян з воротарської лінії прекрасно пробив у протихід воротарю, однак той якимсь дивом зумів відбити м'яч рукою

24 хв: знову на вістрі опинився Чічаріто. Мексиканець увірвався в штрафний майданчик і отримавши передачу від Валенсії, пробив з гострого кута. М'яч пролетів паралельно лінії воріт

22 хв: Чічаріто у боротьбі з двома захисниками б'є у ближній кут. М'яч летить поруч зі стійкою

21 хв: вболівальники освистують гру футболістів МЮ за те, що вони катають м'яч на своїй половині поля

М'яч більше контролюють футболісти "МанЮнайтед"

13 хв: Фабіо класною передачею вивів Чічаріто на рандеву з голкіпером, але Хав'єр у ближньому бою не зміг переграти Нойєра

12 хв: швидка атака МЮ. Однак пас Фабіо на Руні виявився неточним

11 хв: господарі поки не можуть підібратися до воріт ван дер Сара

2 хв: Прекрасний момент у МЮ.  Руні наносить удар з 15-ти метрів і Нойєр у стрибку перевів сферу на кутовий

Вітаю шановні любителі футболу! Ласкаво просимо на перший матч півфіналу Ліги Чемпіонів "Шальке-04"

"Шахтар" заробив у єврокубках в чотири рази більше за "Динамо"

Гендиректор "Шахтаря": запевняю, ми виграємо Лігу чемпіонів