Шарапова підкорює Америку

Спорт 6 серпня, 2007, 13:53 224
Російська тенісистка Марія Шарапова знаходиться у відмінній спортивній формі. У неділю вона виграла турнір у Сан-Дієго.

Шарапова
Марія Шарапова знову у найкращій формі.
Російська тенісистка Марія Шарапова виграла свій перший турнір цього року, здобувши перемогу у фіналі змагань першої категорії Жіночої тенісної асоціації в Сан-Дієго, призовий фонд яких складав 1,34 мільйони доларів.

У  фінальному поєдинку Acura Classic перша ракетка турніру Шарапова в трьох сетах зламала опір швейцарки Патті Шнідер, яка була "посіяна" під 11-м номером, - 6:2, 3:6, 6:0.

Цей титул став першим для Марії Шарапової, завойованим в 2007 році. У минулому сезоні вона також добилася перемоги на змаганнях в Сан-Дієго. Всього ж на рахунку 20-річної спортсменки вже 16 виграних турнірів.

Шарапова повернулася до участі в турнірах після перерви, викликаної проблемами з плечем. За її словами, турнір в Сан-Дієго стане хорошою підготовкою до Відкритого чемпіонату США.

"Минулого року я перемогла тут, а потім на US Open, то чом би не піти по тій же доріжці і на цей раз", - цитує переможницю Reuters. - Вигравати завжди приємно, але повторювати свій успіх на турнірі рік потому приємно вдвічі".

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами NEWSru.com / К.К.