Щасливий день для юних українських олімпійців

Спорт 27 липня, 2007, 10:47 294
Українська команда вже завоювала 10 нагород на ІХ літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі у Белграді.

Передостанній день змагань ІХ літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю, що триває в Белграді, став найуспішнішим для України. Більше того, наші юні олімпійці спромоглися завоювати в четвер більше медалей, ніж за три попередні дні.

Справжнім тріумфом став виступ Микити Нестеренка у метанні диску. Нещодавня перемога і світовий рекорд, встановлений на чемпіонаті світу з легкої атлетики в чеській Остраві серед спортсменів до 17 років, надихнули юного дніпропетровця на нові звершення.

В секторі Микиті не було рівних і фактично стояло одне питання, чи буде встановлений новий світовий рекорд. Перед останньою спробою Микита вже був у ранзі чемпіона змагань і позбавлений додаткового психологічного навантаження майстерно впорався з новим вагомим досягненням - результат 72,31 м відтепер є новим світовим рекордом у метанні диску серед юніорів. Нагадаємо, що минулий рекорд Микити становив 71.95 м.

Ще дві бронзові нагороди українські легкоатлети здобули у бігу на 400м та стрибках у висоту. Відзначились відповідно Ольга Земляк та Оксана Окунєва

Свою другу золоту нагороду на олімпійському фестивалі виборола Валентина Голенкова. Цього разу чемпіонці командних змагань з гімнастики не було рівних у багатоборстві.

Черговими успіхами порадували дзюдоїсти – у ваговій категорії до 70 кг "золото" виборола Іванна Макуха, а серед спортсменів до 81 кг бронзову нагороду завоював Дмитро Лучин

Нарешті дочекалися українці нагород і на водних доріжках відкритого басейну Белграду. Анна Євчак на дистанції 400м комплексним плаванням фінішувала другою.

Порадував своїм виступом і Артем Яценко. Наш тенісист вийшов до фіналу змагань.

Перед заключним днем змагань в активі українців 10 нагород – 4 золоті, 2 срібні та 4 бронзові.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами НОК України / К.К.