Ще дві медалі українців у Баку

Спорт 21 вересня, 2007, 17:56 385
Ірина Мельник-Мерлені завоювала срібну медаль, а Вадим Тасоєв бронзову на чемпіонаті світу з вільної боротьби.

В п'ятницю розпочався чемпіонат світу з вільної боротьби серед жінок. Відбулися змагання в категорії до 48 кг. Срібною призеркою тут стала українка Ірина Мельник-Мерлені, яка впевнено виграла чотири сутички, і лише у фіналі поступилася японці Чіхару Ічо.

Тим часом, чоловіки закінчили свій виступ на світовій першості. Українські борці вільним стилем завоювали дві медалі.

Вчора, як ми повідомляли, срібну медаль завоював Ібрагім Алдатов (категорія до 74 кг), а сьогодні Вадим Тасоєв став бронзовим призером в категорії до 120 кг.

Єдиної поразки наш спортсмен зазнав від майбутнього чемпіона світу - росіянина Бейкала Махова. Після цього Тасоєв виграв три поєдинки поспіль, здолавши у вирішальній сутичці за "бронзу" турка Фатіха Чакіроглу.

В категорії до 96 кг від України виступав Василь Тисменецький. Вигравши три поєдинки поспіль, у чвертьфіналі українець поступився киргизу Олексію Крупнякову. У загальній класифікації Тисменецький опинився на 7-й позиції, яка забезпечила йому олімпійську ліцензію.

Чемпіоном світу в цій категорії став росіянин Хаджимурад Гацалов. Взагалі, російським борцям вільного стилю у Баку просто не було рівних – вони здобули перемоги в шести з семи категорій, в яких розігрувалися медалі.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами iPlus / К.К.