Ще один українець пробився у друге коло Кубка Кремля

Ілля Марченко© AFP
Спорт 21 жовтня, 2009, 15:49 834
Ілля Марченко став другим представником України, хто подолав перший раунд на Кубку Кремля.

Українець Ілля Марченко з перемоги розпочав свої виступи в "основі" ювілейного 20-го Кубка Кремля. Призовий фонд турніру складає один мільйон доларів.

У стартовому поєдинку основної сітки Ілля переміг узбека Деніса Істоміна, 103-тю ракетку світу. У першому сеті Марченко зумів взяти тільку одну свою подачу у другому геймі - 1:6.

У другому сеті могла вирішитись доля цього матчу. Та Марченко зумів його виграти (завдяки двом брейкам) й, тим самим, зрівняти рахунок у грі - 6:4. У вирішальній партії наш тенісист вів по ходу 4:1 й впевнено міг довести матч до перемоги. Однак суперник через травму відмовився від продовження боротьби.

У другому колі українцеві протистоятиме ще один представник Середньої Азії Андрєй Голубєв. Казах у першому раунді обіграв 8-го сіяного аргентинця Вассальо Аргуелло Мартіна - 7:5, 6:3.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами turnir.com.ua / А.Р.