Ще одна бронзова медаль України

Спорт 5 липня, 2007, 13:59 347
На чемпіонаті Європи з фехтування у бельгійському Генті закінчилися індивідуальні змагання і розпочалися командні.

Велика - Хомрова
Півфінальний поєдинок в жіночій шаблі між українкою Оленою Хомровою та росіянкою Софією Великою
Українка Олена Хомрова посіла третє місце в особистій першості у змаганнях на шаблях. У півфіналі одеситка програла з рахунком 11:15 росіянці Софії Великій.

У чвертьфіналі Хомрова перемогла італійку Марцокку (15:10), в 1/8 фіналу з рахунком 15:13 перемогла кривдницю нашої Галини Пундік, італійку Ілларію Бьянко. Окрім Пундік в 1/16 фіналу вибули з боротьби українки Ольга Харлан і Ніна Козлова.

"Золото" та "срібло" вибороли російські шаблістки Катерина Федоркіна та Софія Велика

У чоловічій шпазі наші фехтувальники не змогли блиснути в індивідуальній майстерності. Кращим результатом став вихід до 1/16 фіналу Дмитра Чумака та Богдана Нікішина

Втім, останні два чемпіонати світу показали що наші шпажисти сильні в командних змаганнях, тому ще є надія на успішний виступ українців в цьому виді програми.

Чемпіоном Європи з фехтування на шпагах став француз Жером Жане, який у фіналі здолав італійця Маттео Тальяріола

Континентальна першість продовжиться командними змаганнями і завершиться 7 липня.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Наш спорт / noc-ukr.org / К.К.