Щоденник Олімпіади-2010. Підсумки 11-го дня

До завершення Олімпіади - 5 днів
Спорт 24 лютого, 2010, 09:59 2895 3
У 11-й змагальний день Олімпіади спортсмени розіграли п'ять комплектів нагород.

23-24 лютого на Олімпійських іграх у Ванкувері відбувся одинадцятий день змагання. Спортсмени розіграли п'ять комплектів нагород: в біатлоні, гірськолижному спуску, лижному двоєборстві, фрістайлі та ковзанярському спорті.

Першими медалі розігрували біатлоністки в естафеті 4 по 6 кілометрів. Для українських уболівальників ці змагання були чи не останньою надією на медаль Олімпіади-2010, але, на жаль, наша команда зайняла тільки 6-е місце. До останньої стрільби на четвертому етапі українки претендували на бронзову медаль, але аж чотири промахи (чотири додаткові патрони) Віти Семеренко залишили нашу команду без нагород. Золоті медалі в естафеті виграла збірна Росії, срібні нагороди здобула команда Франції (з двома колами штрафу), а "бронза" дісталася німкеням.

У змаганнях ковзанярів на дистанції 10000 м сталася сенсація. Головний претендент на перемогу голландець Свен Крамер виграв забіг з олімпійським рекордом, проте по ходу допустив помилку, переплутавши доріжки, і був дискваліфікований. У підсумку золоту медаль на цій дистанції отримав представник Південної Кореї Лі Сунг-Хун, який також встановив новий олімпійський рекорд - 12:58.55 хвилин. Срібну медаль отримав російський ковзаняр Іван Скобрєв, третім став голландець Боб де Йонг. Українські спортсмени в змаганнях не брали участь.

Гірськолижники напередодні розіграли комплект медалей в гігантському слаломі. Золоту медаль завоював представник Швейцарії Карло Янка. Він показав результат дві хвилини і 37,83 секунди. Срібло дісталося норвежцю Хьетілу Янсруду, відстав від лідера на 0,39 секунди. Бронза також у норвезького гірськолижника Акселя Лунда Свіндаля. Українець Ростислав Фещук зайняв у підсумковому протоколі 68-е місце серед 103-х спортсменів.

Канадська спортсменка Ешлі Макайвор принесла своїй країні шосту золоту медаль Олімпійських ігор 2010 року. Вона виграла змагання фрістайлісток в новій дисципліні скі-крос. Другою стала норвежка Хедді Бернтсен. Третє місце посіла француженка Маріон Жосран.

Збірна Австрії виграла "золото" Олімпійських ігор у лижному двоєборстві. Для Австрії ця золота медаль стала четвертою на Олімпіаді-2010. Друге місце посіла команда США, а бронзові нагороди дісталися збірній Німеччини.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами liga.net / А.Р.