Щоденник Олімпіади: підсумки 12-го дня

До завершення Олімпіади - 4 дні
Спорт 25 лютого, 2010, 12:45 2424
У 12-й змагальний день Олімпіади у Ванкувері розіграно п'ять комплектів нагород.

24-25 лютого на Олімпійських іграх у Ванкувері відбувся дванадцятий змагальний день. Спортсмени розіграли п'ять комплектів нагород: в лижних гонках, бобслеї, шорт-треку, фрістайлі і ковзанярському спорті.

Канада завоювала в цей день відразу чотири медалі, крім того, місцева хокейна збірна у чвертьфіналі олімпійського турніру розгромила збірну Росії з рахунком 7:3.

Першими медалі розігрували лижники в естафеті 4х10 км. Переможцем естафети стала збірна Швеції, яка показала результат одну годину, 45 хвилин і секунди 5.4. Олімпійськими чемпіонами стали Даніель Річардссон, Юхан Ольссон, Андерс Содергрен і Маркус Хелльнер. Друге місце посіли норвежці завдяки Петтер Нортугу, який на останньому етапі вивів свою команду з шостого місця на друге місце Бронзова медаль дісталася збірній Чехії. Українські лижники в естафеті не брали участь.

Чеська ковзанярка Мартіна Саблікова стала дворазовою чемпіонкою Олімпійських ігор. Вона виграла золоту медаль на дистанції 5000 метрів. Друге місце у німкені Штефані Бекерт. Канадка Клара Х'юз стала бронзовою призеркою.

Володарями золотих і срібних нагород Олімпіади в жіночих змаганнях з бобслею серед екіпажів-двійок стали канадські спортсменки. Кейллі Хамфріс і Хізер Мойса показали найкращий результат за сумою чотирьох спроб (32,28 секунди три хвилини і) а їх співвітчизниці Хелен Аппертон і Ешлі-Енн Браун стали другими, відставши від чемпіонок на 0,85 секунди. Третє місце посів дует зі США - Ерін Пек і Елана Майерс.

Китайські спортсменки виграли золоту медаль і встановили світовий рекорд в естафеті на 3000 метрів у шорт-треку і принесли своїй збірній четверте золото Ігор-2010. Другий результат показали представниці збірної Канади, а "бронза" дісталася американкам.

Австралійська фрістайлістка Лідія Лассіла принесла своїй країні друге золото Олімпіади, перемігши в турнірі з лижної акробатики. Її результат - 214,74 бала. Срібну медаль завоювала китаянка Ніна Лі (207,23 бала) бронза дісталася ще одній представниці Китаю Го Сіньсін (205,22 бала).

Гірськолижниці не змогли розіграти медалі в гігантському слаломі. Змагання зірвалися через погану погоду, яка встановилася у Вістлері, де кілька годин поспіль йшов сильний сніг. Розіграш медалей перенесено на 25 лютого. Учасниці встигли виконати одну спробу, за підсумками якої лідерство захопила представниця Австрії Елізабет Гергль. На другому місці йде француженка Таїна Баріоз, а третю позицію займає ще одна гірськолижниця з Австрії - Катрін Цеттель.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами liga.net / А.Р.