Щоденник Олімпіади: підсумки сьомого дня

Олімпіада перетнула екватор
Спорт 20 лютого, 2010, 13:45 1676
У сьомий день розіграно чотири комплекти нагород: два в скелетоні і по одному в лижних гонках та гірськолижному спорті.

19 - 20 лютого на Олімпійських іграх у Ванкувері відбувся сьомий день змагання. Спортсмени розіграли чотири комплекти нагород: два в скелетоні і по одному в лижних гонках та гірськолижному спорті.

Першими нагороди розігрували гірськолижники у супергіганті. Переможцем став норвежець Аксель Лунд Свіндаль, що показав результат 1 хвилина і 30,34 секунди. Нагорода Свіндаля вивела Норвегію на друге місце в неофіційному медальному заліку. Раніше на Олімпіаді-2010 норвежець виграв срібну медаль у швидкісному спуску.

Друге місце в супергіганті зайняв американський спортсмен Боде Міллер, що відстав від лідера на 0,28 секунди, а володарем бронзової медалі став ще один американець Ендрю Вайбрехт (відставання 0,31 секунди). Українські спортсмени в цій дисципліні не брали участь.

Один комплект нагород розіграли в лижних гонках. Переможцем жіночої гонки переслідування на 15 км, що складається з двох етапів (7,5 кілометрів класичним стилем плюс 7,5 кілометрів вільним стилем) стала норвежка Маріт Бьорген, яка виграла вже друге золото Олімпіади у Ванкувері. Другою стала Анна Хааг зі Швеції, яка поступилася переможниці 8,9 секунд. Третє місце зайняла польська лижниця Юстина Ковальчик.

Найкраща з українок Валентина Шевченко завершила змагання на 14-му місці, відставши від лідера на дві хвилини. Тетяна Завалій фінішувала 31-ю (+2:52,6), Віта Якимчук стала 46-ю (+4:26,7). Ще одна наша лижниця Марина Анцібор не змогла завершити змагання.

Перше "золото" Олімпіади у Ванкувері для своєї країни завоювала британка Еммі Вільямс, яка виграла змагання зі скелетону. За сумою чотирьох спроб 27-річна британка показала найкращий час - 3 хвилини і 35,64 секунди. "Срібло" та "бронза" дісталися німецьким спортсменкам - Керстін Шімковяк і Ані Хубер.

Чоловічі змагання зі скелетону виграв представник Канади Джон Монтгомері. Друге місце зайняв латвієць Мартінс Дукурс, а третім став росіянин Олександр Третьяков.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами liga.net / А.Р.