Щоденник Олімпіади: підсумки восьмого дня

Спорт 21 лютого, 2010, 15:45 1837 2
Відразу чотири медалі виграли представники Південної Кореї, причому всі в одному виді змагань - шорт-треку.

20-21 лютого на Олімпійських іграх у Ванкувері відбувся восьмий день змагань. Спортсмени розіграли шість комплектів нагород: два в шорт-треку і по одному в гірськолижному спорті, стрибках з трампліну, лижних гонках і ковзанярському спорті. Відразу чотири медалі виграли представники Південної Кореї, причому всі в одному виді змагань - шорт-треку.

Першими медалі розігрували гірськолижниці в супергіганті. Андреа Фішбахер принесла Австрії другу золоту медаль Олімпійських ігор. Друге місце посіла Тіна Мазе зі Словенії, а бронзова нагорода дісталася американці Ліндсі Вонн, яка раніше виграла золото в швидкісному спуску.

Єдина представниця України, яка виступала в супергіганті, Анастасія Скрябіна зайняла тільки 34-е місце, поступившись переможниці майже дев'ять секунд.

Другий комплект медалей розіграли чоловіки в стрибках з трампліну. Перемогу в змаганнях зі стрибків з великого трампліну здобув швейцарець Сімон Амман. Раніше на Олімпіаді-2010 він також виграв змагання зі стрибків з трампліну нормального. Друге місце посів поляк Адам Малиш, третім став австрієць Грегор Шліренцауер.

Українські спортсмени не зуміли пройти навіть кваліфікацію. Найкращий з українців у відбірковому раунді Олександр Лазарович стрибнув на 116,5 метрів і у підсумку посів 43-е місце (94,2 бали). Володимир Бощук з результатом 109,5 метрів зайняв 47-е місце (81,1 бал), а Віталій Шумбарець в підсумковому протоколі виявився 50-м (65,5 балів).

У лижних гонках чоловіки розіграли комплект медалей в гонці переслідування на 30 км. Першим на фініші був швед Маркус Хелльнер. Другим став німецький лижник Тобіас Ангерер. Він пройшов дистанцію за одну годину, 15 хвилин і 11,4 секунди. Швед Юхан Ольссон фінішував на третій позиції і виграв "бронзу".

Українські лижники не зуміли поборотися за медалі. Роман Лейбюк був на фініші 41-м, відставши від переможця на 7 хвилин 20 секунд, а Олександр Пуцко зайняв 52-е місце (+9:35,7 хвилин).

Чергові медалі розіграли напередодні ковзанярі. Дистанцію на 1500 м виграв голландець Марк Туітер, його результат - 1 хвилина 45,57 секунд. Срібним призером став американець Шейн Девіс, що раніше виграв "золото" на дистанції 1000 м. Бронза дісталася норвежцю Гаварду Бокка. Українські спортсмени в цих змаганнях не брали участь.

Четверту золоту нагороду Олімпіади Південній Кореї приніс Лі Чжон Су, який переміг у змаганнях з шорт-треку у забігу на 1000 метрів. Кореєць став дворазовим чемпіоном Олімпіади-2010: раніше він переміг на дистанції 1500 метрів. Друге місце зайняв його співвітчизник Лі Хо Сік, третє - американець Аполо Оно.

На дистанції 1500 метрів у жінок перемогу здобула китаянка Чжоу Ян. Друге і третє місця зайняли кореянки Лі Ін Бель та Пак Син Хі. Таким чином, збірна Південної Кореї вийшла на четверте місце в неофіційному командному заліку Олімпіади. У корейців чотири золоті, чотири срібні та одна бронзова медаль. Перше місце як і раніше займає команда США.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами liga.net / А.Р.
  • Олександр Олександр 21 лютого, 19:52 Згоден 0 Не згоден 0 Команда просто шик,я думаю если бы в день вылета набрали людей случайных с улицы, результаты были бы такими же, я не понимаю зачем туда вобще ехать, за 50-тфе места боротся, только деньги бюджетные тратят відповісти цитувати Дякуємоспам