"Шериф" - "Динамо" - 2:0. Чергова ганьба імені Газзаєва

"Шериф" - "Динамо" - 2:0© ua.moy.su
Спорт 1 жовтня, 2010, 00:01 4339 12
Онлайн-трансляція матчу другого туру Ліги Європи між командами "Шериф" (Молдова) і "Динамо" (Київ).

У Тирасполі завершено матч другого туру групового етапу Ліги Європи "Шериф" - "Динамо".

"Динамо" під керівництвом Валерія Газзаєва знову осоромилось на всю Європу. Тепер кияни програли молдованам і опустились на останнє місце у групі E.

Ігоре Михайловичу, доки можна терпіти ці муки динамівців під керівництвом Валерія Газзаєва?

ЛІГА ЄВРОПИ. Груповий турнір

Група E. 2-й тур

Тирасполь. Стадіон "Шериф"
Головний арбітр: Іржі Єх; асистенти на лініях: Унтонін Кордула, Еміл Убіас; судді за воротами: Мірослав Зелінка, Томаш Кочурек (всі - Чехія)

ШЕРИФ - ДИНАМО - 2:0

Шериф: 25.Стоянов, 5.Тархнішвілі, 15.Враньєш, 28.Надсон, 3.Волков, 10.Єрохін, 14.Баліма, 17.Руамба, 44.Адамович (26.Самарджич, 78), 9.Франса (11.Гаурач, 62), 21.Дьєду (30.Бранкович, 46)

Запасні: 12.Стажила, 7.Ніколіч, 8.Георгієв, 16.Хачатуров

Динамо: 71.Бойко. 5.Вукоєвич, 7.Шевченко, 9.Ярмоленко, 10.Мілевський, 20.Гусєв, 23.Єременко, 23.Ель Каддурі (6.Попов, 46), 34.Хачеріді, 36.Нінкович (19.Гармаш, 70), 37.Юссуф

Запасні: 74.Кичак, 3.Бетао. 11.Андре, 44.Алмейда, 49.Зозуля

1:0 Єрохін, 8
2:0 Джиммі Франса, 37 - пенальті

Попередження: Адамович, 56; Андрій Шевченко, 61; Артем Мілевський, 80

90+3 хв: "Динамо" - аутсайдер групи E і це справжнісіньке позорище на всю Європу

89 хв: більше шансів у господарів забити третій м'яч, ніж у киян бодай на один гол

81 хв: БАТЕ забиває третій м'яч у ворота голландців

79 хв: схоже, у Тирасполі буде зафіксовано сенсаційний результат. Додамо, що у Борисові БАТЕ впевнено перемагає АЗ з рахунком 2:0

76 хв: Бранкович потужно пробив під поперечину і Бойко у стрибку перевів м'яч на кутовий

72 хв: Мілевський заробив небезпечний штрафний удар. М'яч після удару Ярмоленка пролетів над поперечиною

68 хв: контратака господарів. Гаурач вийшов на побачення з Бойком і під пресингом Шевченка, який зіграв на позиції захисника, неточно пробив з лінії карного майданчика

65 хв: динамівцям не вдається пройти ешелоновану оборону господарів. Захисники "Шерифа" самовіддано обороняються, не дозволяючи Шеві і Ко наносити удари по воротах Стоянова

37 хв: Хачеріді порушив правила у власному карному майданчику і привіз пенальті у ворота "Динамо". 11-метровий реалізував Джиммі Франса

27 хв: динамівцям посміхнулась удача. Адамович подав зі штрафного і Волков, випередивши захисників, пробив у дотик. М'яч пройшов у сантиметрах від стійки

25 хв: динамівці продовжують тиснути на ворота суперника

18 хв: Мілевський класною передачею вивів Ярмоленка на ударну позицію. Андрій забарився з ударом і втратив м'яч

16 хв: Стоянов відбив складні удари Хачеріді і Ярмоленка

10 хв: у паралельному матчі БАТЕ забив гол у ворота АЗ. Там 1:0

8 хв: Денис Бойко вибиває м'яч і потрапляє у спину Єрохіна, від якого м'яч влітає в сітку. Курйозний гол

Як "Рубін" ледь "Барселону" не обіграв (відео)

Шевченко врятував для "Динамо" Нінковича і Вукоєвича

Останні Перші Популярні Всього коментарів: 12
  • villa villa 3 жовтня, 08:54 Згоден 2 Не згоден 0 мдааа..... хтось може мені сказати шо з Бойком? це в нього гра така? таке враження що ще вчора він в кіоску продавав газети, а сьогодні йому прийшло в голову в футбол пограти........ чи може в нього зір -7? Я в шоці!!!!! о_О Або нехай береться за голову або нехай валить з Динамо!!!!!!!! З таким воротарем СМІШНО виходити на поле і надіятись на перемогу!!!!!!!! Де Коваль???? Випускайте вже Коваля на поле!!!!! Макс - молодець!!!!!! відповісти цитувати Дякуємоспам