Шева ледь не вбив конголезця

Спорт 18 вересня, 2007, 12:44 284
Футболіст збірної Конго та клубу "Блекберн" Крістофер Самба ледь отямився після удару по голові, нанесеному йому Андрієм Шевченком.

Йшла 88-й хвилина матчу "Челсі" – "Блекберн" на "Стемфорд Брідж". Господарі, роздратовані несправедливим рішенням арбітра, що відмінив чистий гол Калу, і безплідністю власних атак, намагаються дотиснути суперника.

Малуда робить шикарну кручену подачу на дальню штангу, де Шевченко ударом головою впритул не зміг пробити досвідченого Бреда Фріделя. Але на цьому епізод не завершився.

Захисник гостей Крістофер Самба, до якого відскочив м'яч, сів, щоб винести снаряд головою зі штрафної, а Шевченко, що знаходився позаду нього, також вирішив допрацювати епізод до кінця… Українець з розмаху ударив ногою в скронево-потиличну область голови конголезця.

Шевченко завдає болісного удару Самбі
Злощасний епізод з участю Шевченка та Самби.
Самба миттєво знепритомнів. Біля штрафної "Блекберна" виникла легка паніка, навіяна, мабуть, летальними випадками, що почастішали останнім часом під час футбольних матчів. Група медиків спробувала привести гравця до тями.

Пауза в матчі затягнулася майже на 10 хвилин - саме стільки часу знадобилося ескулапам, щоб помістити бідолаху Самбу в карету швидкої допомоги. Проте ще по дорозі в довколишню лікарню Чаринг-крос африканець прийшов до тями.

Кремезний бек (191 см, 93 кг) від шокового зіткнення відійшов і був у найкоротший термін виписаний з лікарні. Футболіст збірної Конго встиг навіть приєднатися до своїх партнерів, що поверталися в Блекберн після здобутої нічиєї (0:0).

Як повідомляє офіційний сайт "Челсі", Андрій Шевченко вину за травму Самби з себе не зняв і вже наступного після матчу дня українець додзвонився до Крістофера, вибачився перед ним, довідався про стан конголезця і побажав йому швидкого повернення на поле.

Добре, що все так скінчилося - адже очевидно - нанеси українець удар трохи ближче до скроні, і футбольний світ тужив би про втрату ще одного свого талановитого представника.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Eurosport / К.К.