Шевченко допоміг "Мілану" обіграти збірну Албанії

Спорт 13 травня, 2009, 10:55 473
Мілан в серії післяматчевих пенальті обіграв збірну Албанії. Андрій Шевченко відзначився голом і результативною передачею.

У товариському матчі в столиці Албанії Тирані італійський "Мілан" зіграв результативний матч зі збірною Албанії.

Гості відкрили рахунок на 22-й хвилині - після скидки від Шеви відзначився Роналдіньйо. На початку другого тайму Андрій Шевченко подвоїв перевагу "россонері". Однак і таку перевагу міланці не втримали.

За 12 хвилин у ворота Перуччіні влетіло три м'ячі.

Однак "россонері" вдалося врятуватися. Індзагі, який змінив на полі Шевченка, відновив паритет.

Після основного часу матчу на глядачів очікувала серія пенальті, в якій більше пощастило гравцям "россонері" - 5:4.

Албанія - "Мілан" - 3:3 (0:1), по пенальті - 4:5

Мілан: Калача (Перуччіні), Маттіоні, Тьяго Сілва, Сендерос (Дарміан), Антоніна, Гаттузо, Пірло, Янкуловскі, Роналдіньо (Альбертацці), Пато (Кака), Шевченко (Індзагі)

Албанія: Уйкані, Бечірі, Янгіелі, Ліла, Булку; Мбмеллі (Музака), Дуро, Бакай (Віла), Білікбаши; Салілі, Йрапі

Голи: 0:1 - Роналдіньо (22), 0:2 - Шевченко (48), 1:2 - Віла (64), 2:2 - Музака (71), 3:2 - Салілі (76), 3:3 - Індзагі (88)