Шевченко забиває! "Динамо" перемагає

Андрій Шевченко не йде з поля без гола© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 31 серпня, 2009, 20:57 4031 6
Київське "Динамо" з рахунком 3:1 перемогло донецький "Металург".

6-й тур Прем'єр-ліги завершився у Києві. "Динамо" перемогло донецький "Металург".

У перший тайм пройшов за рівної боротьби. Одна заключна 10-хвилинка першої половини виявилася напрочуд результитавною.

На 38-й хвилині рахунок відкрив Мілош Нінкович, якому блискуче асистував Артем Мілевський. Через 4 хвилини Чіпріан Танаса забив гол у відповідь. Однак за хвилину до перерви кияни вдруге вийшли вперед - після передачі Гармаша забив Андрій Ярмоленко.

У другому таймі на полі з'явився зірковий новачок "Динамо" і водночас легенда команди Андрій Шевченко. У форварда було декілька 100-відсоткових нагод, щоб відзначитися. У першому випадку після удару Шеви гостей врятувала стійка, а в іншому епізоді прекласно зіграв голкіпер донеччан Владімір Дішленковіч.

Однак Андрій не пішов з поля без голу і забив на 6-й компенсованій хвилині до основного часу матчу. Шева заробив пенальті і сам його реалізував, розвівши м'яч і воротаря по різним кутам. 3:1 - впевнена перемога "Динамо" у доволі напруженому і складному матчі.